Merc Taxi sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Merc Taxi sponsorem GKM S.A.!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów GKM S.A. na sezon 2024 dołącza kolejna firma! Wspierać nas będzie grudziądzka korporacja taksówkarska Merc Taxi!

Merc Taxi to firma, której oferta wpisze się w Twoje oczekiwania nie tylko wtedy, kiedy potrzebna Ci taksówka w Grudziądzu. Przedsiębiorstwo proponuje bowiem szereg usług związanych z przewozem osób i transportem. Przede wszystkim klient może złożyć zamówienie na dostawę zakupów do domu. Opcja ta gwarantuje oszczędność czasu – wystarczy przekazać kierowcy listę zakupów, a ten dostarczy nam produkty, których potrzebujemy.

Organizujesz imprezę i zależy Ci na tym, by zapewnić wszystkim gościom bezpieczny powrót do domu? Potrzebny Ci profesjonalny transport podczas uroczystości okolicznościowych? Firma Merc Taxi proponuje obsługę tego typu imprez. Propozycja firmy dedykowana jest klientom zainteresowanym wynajęciem samochodu z kierowcą. Dostępne są dwie opcje zamawiania – można wezwać taksówkę telefonicznie lub za pośrednictwem aplikacji. Na dodatek, z firmą można skontaktować się, korzystając z dostępnego na stronie internetowej formularza.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem infolinii 800 100 200, na facebookowym profilu TUTAJ oraz na stronie internetowej https://www.merctaxi24.pl/

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora, który oferuje m.in. 20% rabaty na swoje usługi w dniu meczowych dla kibiców jadących na mecz!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content