SOLTRADO drugi rok z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SOLTRADO drugi rok z GKM S.A.!

Kolejny partner zdecydował się wspierać nasz klub w sezonie 2024. Drugi rok z rzędu w gronie sponsorów będziemy mieć firmę SOLTRADO!

SOLTRADO to zespół ludzi z pasją do technologii odnawialnych źródeł energii, o dużym doświadczeniu i wiedzy zdobytej na przestrzeni ostatnich lat. Świadczy kompleksową pomoc i doradztwo przy doborze instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz innych nowoczesnych rozwiązań technicznych.

W imieniu Klientów przygotowuje i składa dokumenty do programów dofinansowań i dopłat „MÓJ PRĄD”, „CZYSTE POWIETRZE” i innych. Odnawialne źródła energii to krok naprzód zarówno pod kątem ekologicznym, jak i finansowym, co przy dzisiejszych cenach energii pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

SOLTRADO Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Grudziądzu przy ulicy Cegielnianej 21. Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonu – Jacek Kalinowski 533 288 823, lub Sławomir Ludwinowski 881 233 466. Szczegółowe informacje dostępne także na stronie internetowej naszego sponsora TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content