IM Australii: Fricke ze srebrnym medalem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IM Australii: Fricke ze srebrnym medalem!

W Gillman w sobotę rozegrano ostatnią, piątą rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Pomimo miejsca na podium w tych zawodach Jaimona Lidsey’a nie był to najbardziej szczęśliwy wieczór dla zawodników GKM-u. Max Fricke przegrał rywalizację o złoty medal z Rohanem Tungate’m i musi zadowolić się srebrnym „krążkiem”. Lidsey stanął do dodatkowego wyścigu, którego stawką był brąz, jednak również musiał uznać wyższość rywala – Jacka Holdera. Runda w Gillman padła łupem Brady’ego Kurtza.

Wyniki:

1. Brady Kurtz – 17+2 (3,3,3,2,2,4) – 1. miejsce w finale
2. Rohan Tungate – 16+3 (3,3,3,3,1,3) – 2. miejsce w finale
3. Jaimon Lidsey – 13+3 (0,2,3,3,3,2) – 3. miejsce w finale
4. Jack Holder – 13+2 (3,3,2,1,3,1) – 4. miejsce w finale
5. Chris Holder – 11+1 (2,3,2,2,2)
6. Ben Cook – 10+1 (1,2,3,2,2)
7. Max Fricke – 8+0 (w,1,1,3,3)
8. Sam Masters – 7+0 (2,0,2,3,0)
9. Josh Pickering – 7 (3,1,2,t,1)
10. Michael West – 7 (2,1,1,2,1)
11. Keynan Rew – 5 (1,u,1,1,2)
12. Ryan Douglas – 4 (2,2,0,w,0)
13. Zach Cook – 4 (1,1,u,1,1)
14. Fraser Bowes – 3 (0,0,0,w,3)
15. James Pearson – 3 (0,2,1,0,0)
16. Jake Turner (Nowa Zelandia) – 1 (1,d,d,u,0)
17. Jack Morrison – 0 (d)
18. Dayle Wood – ns

Bieg po biegu:
1. (56,70) Pickering, West, Turner, Lidsey
2. (55,90) Tungate, Masters, Rew, Fricke (w/su)
3. (56,19) J. Holder, Douglas, Z. Cook, Pearson
4. (56,28) Kurtz, Ch. Holder, B. Cook, Bowes
5. (55,43) Ch. Holder, Douglas, Fricke, Turner (d/4)
6. (56,29) Kurtz, Lidsey, Z. Cook, Masters
7. (56,84) Tungate, Pearson, Pickering, Bowes
8. (57,00) J. Holder, B. Cook, West, Rew (u/1)
9. (55,25) B. Cook, Masters, Pearson, Turner (d/4)
10. (55,65) Lidsey, J. Holder, Fricke, Bowes
11. (56,18) Kurtz, Pickering, Rew, Douglas
12. (57,00) Tungate, Ch. Holder, West, Z. Cook (u/3)
13. (55,36) Tungate, Kurtz, J. Holder, Turner (u/4)
14. (56,22) Lidsey, Ch. Holder, Rew, Pearson
15. (56,22) Fricke, B. Cook, Z. Cook, Morrison (d/4; Pickering – t)
16. (57,27) Masters, West, Bowes (w/u), Douglas (w/u)
17. (56,89) Bowes, Rew, Z. Cook, Turner
18. (56,03) Lidsey, B. Cook, Tungate, Douglas
19. (56,62) J. Holder, Ch. Holder, Pickering, Masters
20. (56,64) Fricke, Kurtz, West, Pearson

Półfinały:
21. (55,40) Tungate, J. Holder, Ch. Holder, Fricke
22. (55,75) Lidsey, Kurtz, B. Cook, Masters

Finał:
23. (55,36) Kurtz, Tungate, Lidsey, J. Holder

Bieg dodatkowy o brązowy medal:
J. Holder, Lidsey

Czołówka klasyfikacji generalnej IM Australii:

1. Rohan Tungate – 70 pkt
2. Max Fricke – 67 pkt
3. Jack Holder – 61+3 pkt
4. Jaimon Lidsey – 61+2 pkt
5. Brady Kurtz – 57 pkt

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content