Zostań podprowadzającą! Weź udział w Castingu już 29 stycznia! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zostań podprowadzającą! Weź udział w Castingu już 29 stycznia!

Chcesz być częścią widowiska na H4 i poczuć niezapomniane emocje z perspektywy murawy naszego stadionu? Teraz jest na to szansa! Zapraszamy zainteresowane Panie do zgłoszeń na Casting do grupy podprowadzających GKM Grudziądz! Ten już 29 stycznia (poniedziałek) o godzinie 18:00 w budynku klubowym przy ul. Hallera 4, a rejestrację kandydatek rozpoczniemy tego dnia pół godziny wcześniej – od 17:30.

Czujesz się na siłach stanąć pod taśmą przy komplecie publiczności na meczu? Jesteś dyspozycyjna? Chcesz przeżyć świetną przygodę i współpracować z naszym klubem podczas meczów i innych eventów? Chciałabyś spróbować swoich sił w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi? Weź udział w Castingu!

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest pełnoletność. Podczas Castingu uczestniczki wezmą udział w sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem. Oprócz tego czeka je rozmowa z Jury, w którym zasiądzie m.in. zawodnik naszej drużyny. Ponadto kandydatki zmierzą się ze specjalnymi zadaniami, które pokażą, co czeka ich pod taśmą na meczu ligowym!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym Castingu! 29 stycznia o godzinie 18:00 – budynek klubowy GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content