Zostań podprowadzającą! Weź udział w Castingu już 29 stycznia! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zostań podprowadzającą! Weź udział w Castingu już 29 stycznia!

Chcesz być częścią widowiska na H4 i poczuć niezapomniane emocje z perspektywy murawy naszego stadionu? Teraz jest na to szansa! Zapraszamy zainteresowane Panie do zgłoszeń na Casting do grupy podprowadzających GKM Grudziądz! Ten już 29 stycznia (poniedziałek) o godzinie 18:00 w budynku klubowym przy ul. Hallera 4, a rejestrację kandydatek rozpoczniemy tego dnia pół godziny wcześniej – od 17:30.

Czujesz się na siłach stanąć pod taśmą przy komplecie publiczności na meczu? Jesteś dyspozycyjna? Chcesz przeżyć świetną przygodę i współpracować z naszym klubem podczas meczów i innych eventów? Chciałabyś spróbować swoich sił w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi? Weź udział w Castingu!

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest pełnoletność. Podczas Castingu uczestniczki wezmą udział w sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem. Oprócz tego czeka je rozmowa z Jury, w którym zasiądzie m.in. zawodnik naszej drużyny. Ponadto kandydatki zmierzą się ze specjalnymi zadaniami, które pokażą, co czeka ich pod taśmą na meczu ligowym!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym Castingu! 29 stycznia o godzinie 18:00 – budynek klubowy GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content