IM Australii: Fricke na podium w Banyo - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IM Australii: Fricke na podium w Banyo

W niedzielę rozegrano drugą rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii 2024. Po wygranej na inaugurację zmagań Max Fricke na torze w Banyo zajął trzecie miejsce! Wygrał Rohan Tungate przed Jackiem Holderem, a piątą pozycję zajął drugi z reprezentantów żółto-niebieskich – Jaimon Lidsey. Zawody przerwano po rozegraniu serii zasadniczej z powodu złego stanu nawierzchni.

Wyniki:
1. Rohan Tungate – 14 (3,3,3,3,2)
2. Jack Holder – 12 (2,3,3,1,3)
3. Max Fricke – 12 (3,3,3,1,2)
4. Zach Cook – 9 (1,2,2,3,1)
5. Jaimon Lidsey – 8 (0,u,2,3,3)
6. Ryan Douglas – 8 (d,1,1,3,3)
7. Chris Holder – 8 (3,2,1,2,0)
8. Brady Kurtz – 8 (2,3,0,2,1)
9. Sam Masters – 8 (1,2,u,2,3)
10. Ben Cook – 8 (2,2,1,1,2)
11. Josh Pickering – 7 (1,1,3,2,w)
12. Michael West – 4 (3,1,0,0,0)
13. Jye Etheridge – 4 (w,1,2,0,1)
14. James Pearson – 4 (0,d,1,1,2)
15. Fraser Bowes – 3 (2,0,0,0,1)
16. Keynan Rew – 2 (0,w,2,0,u)
17. Kane Lawrence – NS
18. Bradley Page – NS

Bieg po biegu:
1. (63,57) West, Bowes, Douglas (d), Etheridge (w)
2. (60,25) Fricke, Cook, Pickering, Pearson
3. (60,50) Holder, Kurtz, Cook, Lidsey
4. (60,85) Tungate, Holder, Masters, Rew
5. (60,62) Kurtz, Masters, Pickering, Bowes
6. (60,81) Tungate, Cook, West, Lidsey (u)
7. (61,56) Fricke, Cook, Etheridge, Rew (w)
8. (60,56) Holder, Holder, Douglas, Pearson (d)
9. (62,16) Holder, Cook, Cook, Bowes
10. (62,28) Pickering, Rew, Holder, West
11. (62,82) Tungate, Etheridge, Pearson, Kurtz
12. (61,19) Fricke, Lidsey, Douglas, Masters (u)
13. (61,72) Tungate, Holder, Fricke, Bowes
14. (–,–) Cook, Masters, Pearson, West
15. (61,47) Lidsey, Pickering, Holder, Etheridge
16. (61,56) Douglas, Kurtz, Cook, Rew
17. (62,72) Lidsey, Pearson, Bowes, Rew (u)
18. (61,13) Holder, Fricke, Kurtz, West
19. (61,69) Masters, Cook, Etheridge, Holder
20. (62,69) Douglas, Tungate, Cook, Pickering (w)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content