IM Australii: Max Fricke wygrywa pierwszą rundę! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IM Australii: Max Fricke wygrywa pierwszą rundę!

W czwartek na torze w Banyo na przedmieściach Brisbane zainaugurowano tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa Australii. Pierwsza runda zakończyła się sukcesem zawodników GKM-u. Max Fricke wygrał, a zwycięzca rundy zasadniczej Jaimon Lidsey w wyścigu finałowym był trzeci i stanął na najniższym stopniu podium! Żółto-niebieskich przedzielił jedynie Rohan Tungate.

Wyniki:

1. Max Fricke – 15+3 (2,3,0,3,3,4) – 1. miejsce w finale
2. Rohan Tungate – 16+3 (3,2,3,3,2,3) – 2. miejsce w finale
3. Jaimon Lidsey – 15+2 (2,3,3,2,3,2) – 3. miejsce w finale
4. Josh Pickering – 12+2 (3,2,2,2,2,1) – 4. miejsce w finale
5. Chris Holder – 10+0 (3,2,1,3,1)
6. Jack Holder – 10+0 (1,3,3,2,1)
7. Brady Kurtz – 8+1 (0,3,1,1,3)
8. Ryan Douglas – 8+1 (2,1,2,1,2)
9. James Pearson – 7 (3,1,3,0,0)
10. Sam Masters – 7 (1,2,2,1,1)
11. Ben Cook – 6 (1,0,0,2,3)
12. Keynan Rew – 5 (1,1,0,3,0)
13. Tate Zischke – 5 (2,1,1,w,1)
14. Zach Cook – 4 (0,0,2,0,2)
15. Fraser Bowes – 1 (0,0,1,0,0)
16. Michael West – 1 (0,0,d,1,0)
17. Declan Kennedy – ns
18. Flynn Nicol – ns

Bieg po biegu:
1. (59,69) Ch. Holder, Fricke, B. Cook, Z. Cook
2. (60,85) Pearson, Douglas, Masters, Bowes
3. (60,23) Tungate, Zischke, Rew, West
4. (60,47) Pickering, Lidsey, J. Holder, Kurtz
5. (61,39) J. Holder, Tungate, Pearson, B. Cook
6. (61,79) Kurtz, Ch. Holder, Douglas, West
7. (61,16) Fricke, Pickering, Zischke, Bowes
8. (60,55) Lidsey, Masters, Rew, Z. Cook
9. (61,22) Lidsey, Douglas, Zischke, B. Cook
10. (61,51) Pearson, Pickering, Ch. Holder, Rew
11. (61,53) Tungate, Masters, Kurtz, Fricke
12. (62,60) J. Holder, Z. Cook, Bowes, West (d/4)
13. (60,43) Rew, B. Cook, Kurtz, Bowes
14. (61,99) Ch. Holder, J. Holder, Masters, Zischke (w/u)
15. (60,93) Fricke, Lidsey, West, Pearson
16. (60,75) Tungate, Pickering, Douglas, Z. Cook
17. (61,31) B. Cook, Pickering, Masters, West
18. (62,34) Lidsey, Tungate, Ch. Holder, Bowes
19. (61,13) Fricke, Douglas, J. Holder, Rew
20. (62,18) Kurtz, Z. Cook, Zischke, Pearson

Półfinały*:
21. (62,16) Fricke, Lidsey, Kurtz, Ch. Holder
22. (62,77) Tungate, Pickering, Douglas, J. Holder

Finał:
23. (62,28) Fricke, Tungate, Lidsey, Pickering

*punkty zdobyte w półfinałach nie liczą się do klasyfikacji

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content