Dominacja naszych Australijczyków w Brisbane! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Dominacja naszych Australijczyków w Brisbane!

W piątek 29 grudnia na torze w Banyo na przedmieściach Brisbane rozegrano turniej z okazji 100-lecia żużla. Australian Centenary Solos organizowany przez byłego żużlowca Darcy’ego Warda zwyciężył zawodnik #GKM2024 Jaimon Lidsey! Na podium stanęło również dwóch innych reprezentantów grudziądzkiego klubu – Max Fricke oraz Jason Doyle. Na starcie zawodów nie zabrakło rywali znanych z ekstraligowych torów, takich jak m.in. Tai Woffinden, Chris Holder czy Daniel Bewley.

Wyniki:

1. Jaimon Lidsey – 14+3 (3,3,2,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Max Fricke – 11+2 (2,3,1,3,2) – 2. miejsce w finale
3. Jason Doyle – 7+3+1 (2,3,0,2,0) – 1. miejsce w półfinale + 3. miejsce w finale
4. Ryan Douglas – 9+3+0 (2,2,2,0,3) – 1. miejsce w półfinale + 4. miejsce w finale
5. Chris Holder – 10+2 (3,1,3,1,2) – 2. miejsce w półfinale
6. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 10+2 (2,2,3,1,2) – 2. miejsce w półfinale
7. Rasmus Jensen (Dania) – 11+1 (3,1,3,2,2) – 3. miejsce w półfinale
8. Tate Zischke – 8+1 (0,1,3,1,3) – 3. miejsce w półfinale
9. Rohan Tungate – 8+0 (w/2k.,3,2,3,0) – 4. miejsce w półfinale
10. Daniel Bewley (Wielka Brytania) – 7+0 (0,2,1,3,1) – 4. miejsce w półfinale
11. Sam Masters – 7 (1,2,2,2,d)
12. Jye Etheridge – 5 (3,0,0,1,1)
13. Keynan Rew – 5 (1,1,0,2,1)
14. Declan Kennedy – 4 (0,0,1,0,3)
15. James Pearson – 2 (1,0,0,0,1)
16. Adam Ellis (Wielka Brytania) – 2 (1,0,1,w/2k.,0)
17. Bradley Page – NS
18. Cordell Rogerson – NS

Bieg po biegu:
1. (61,11) Lidsey, Douglas, Pearson, Kennedy
2. (61,93) Jensen, Woffinden, Rew, Zischke
3. (61,47) Holder, Fricke, Ellis, Bewley
4. (62,92) Etheridge, Doyle, Masters, Tungate (w/2k.)
5. (62,40) Fricke, Masters, Jensen, Pearson
6. (62,04) Lidsey, Woffinden, Holder, Etheridge
7. (62,13) Doyle, Douglas, rew, Ellis
8. (61,97) Tungate, Bewley, Zischke, Kennedy
9. (61,49) Woffinden, Tungate, Ellis, Pearson
10. (61,12) Jensen, Lidsey, Bewley, Doyle
11. (61,30) Zischke, Douglas, Fricke, Etheridge
12. (61,69) Holder, Masters, Kennedy, Rew
13. (62,04) Bewley, Rew, Etheridge, Pearson
14. (61,93) Lidsey, Masters, Zischke, Ellis (w/2k.)
15. (62,06) Tungate, Jensen, Holder, Douglas
16. (62,19) Fricke, Doyle, Woffinden, Kennedy
17. (62,74) Zischke, Holder, Pearson, Doyle
18. (62,26) Lidsey, Fricke, Rew, Tungate
19. (62,73) Douglas, Woffinden, Bewley, Masters (d)
20. (63,15) Kennedy, Jensen, Etheridge, Ellis

Półfinał 1:
21. (63,77) Doyle, Woffinden, Jensen, Tungate

Półfinał 2:
22. (63,07) Douglas, Holder, Zischke, Bewley

Finał:
23. (63,36) Lidsey, Fricke, Doyle, Douglas

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content