GKM2024 z planem sparingów. Rywale z PGE Ekstraligi przetestują żółto-niebieskich! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

GKM2024 z planem sparingów. Rywale z PGE Ekstraligi przetestują żółto-niebieskich!

Trener pierwszej drużyny GKM-u Grudziądz Robert Kościecha tuż po publikacji terminarza PGE Ekstraligi zapowiadał, że priorytetem dla niego jest ustalenie sparingów, które odpowiednio przygotują zawodników do rywalizacji podczas sezonu, a przede wszystkim inauguracji. Ta zaplanowana jest na 14 kwietnia, a na H4 zjawi się Drużynowy Mistrz Polski – Motor Lublin. Znamy już sparingpartnerów oraz daty w jakich planowane są testowe spotkania.

W weekend wielkanocny – 29 i 30 marca żółto-niebiescy mają w planach zmierzyć się z lokalnym rywalem – KS Apatorem Toruń. Gospodarzy meczów poznamy tuż po wyjeździe na tor obu drużyn, jak i będzie to też uzależnione od panujących warunków atmosferycznych w końcówce marca. Z kolei kilka dni później – 2 kwietnia GKM podejmie innego ligowego rywala – Stal Gorzów. Nazajutrz, czyli 3 kwietnia, podopieczni trenera Kościechy udadzą się na rewanżowy wyjazd do Gorzowa.

 

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content