Trwa sprzedaż karnetów na GKM2024! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa sprzedaż karnetów na GKM2024!

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze GKM Grudziądz w sezonie 2024. Pierwszy etap dystrybucji potrwa do 31 grudnia. Sprzedaż obsługuje firma Eventim.

Dlaczego warto kupić karnet na GKM2024?

1. BEZ PODWYŻEK CEN KARNETÓW.

Wiele klubów decyduje się na podwyżki w stosunku do 2023 roku. GKM S.A. zdecydował się utrzymać ceny całorocznych wejściówek dla kibiców na zeszłorocznym poziomie! Kupując karnet na sezon 2024 oszczędzasz w porównaniu do zakupu jednorazowego biletu 95 złotych (przy karnecie normalnym) i 115 złotych (przy karnecie ulgowym).

2. WYBÓR SWOJEGO ULUBIONEGO MIEJSCA NA STADIONIE.

Nabywając karnet masz pierwszeństwo wyboru miejsca na H4, z którego będziesz oglądał mecze najlepszej żużlowej ligi świata i nie musisz się martwić o to przy zakupie jednorazowych biletów! Przedłużenie swojego aktualnego karnetu będzie możliwe tylko do końca grudnia 2023 roku.

3. NAGRODY DLA KIBICÓW ZA ZAKUP KARNETU W GRUDNIU.

Im szybciej zdecydujesz się na karnet na sezon 2024 – tym lepiej! Każdy fan, który nabędzie swoją wejściówkę do 31 grudnia w sprzedaży stacjonarnej w sekretariacie GKM S.A., otrzyma od nas „zdrapkę”, w których można wygrać m.in. gadżety klubowe, spotkania z zawodnikami, rabaty w Sklepie Kibica GKM S.A. i niespodzianki od naszych sponsorów, m.in.: ZOOLeszcz, DPV Logistic, Don Corleone Grudziądz, Odnowa Pizza&Cocktails, Klasyk Burgers&Cocktails, Stodola Kebap n’Grill, Centrum Rozrywki Extreme, Geotermia Grudziądz, Thomas Beton oraz Kino Helios.

4. ZNIŻKI W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM GKM PREMIUM.

Z karnetem na sezon 2024 otrzymujesz rabaty u naszych Partnerów, których pełną listę znajdziesz TUTAJ!

5. KARNETY GRUPOWE NAWET 12% TANIEJ.

Oferta dla firm zainteresowanych zakupem większej liczby całorocznych wejściówek. Szczegóły oferty dostępne TUTAJ!

6. VOUCHER NA KARNET JAKO PREZENT.

Nowością będzie możliwość zakupu vouchera o dowolnej wartości, które będą do nabycia tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży. To idealna okazja na prezent dla Twojego znajomego!

Gdzie kupić karnet na GKM2024?

  • Sekretariat GKM S.A. (ul. Hallera 4), poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 15:00
  • Online na stronie www.BILETYnaGKM.pl

Szczegóły zakupu karnetów na GKM2024

  • Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi.
  • Przedłużenie swojego aktualnego karnetu będzie możliwe tylko do końca grudnia 2023 roku. Aby tego dokonać przy zakupie należy wpisać w polu „kod promocyjny”. 9-cyfrowy numer karnetu z sezonu 2023, znajdujący się pod kodem QR.
  • Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 9,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, BLIK, PayPo, a także Masterpass.
  • Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie. Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane posiadacza karnetu.
  • Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem).
  • Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać internetowo pod adresem e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl.
  • Karnety dla II grupy inwalidzkiej w cenie 80 złotych. Wnioski należy składać internetowo pod adresem e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content