Trwa sprzedaż karnetów na GKM2024! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa sprzedaż karnetów na GKM2024!

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze GKM Grudziądz w sezonie 2024. Pierwszy etap dystrybucji potrwa do 31 grudnia. Sprzedaż obsługuje firma Eventim.

KUP KARNET NA SEZON 2024

Dlaczego warto kupić karnet na GKM2024?

1. BEZ PODWYŻEK CEN KARNETÓW.

Wiele klubów decyduje się na podwyżki w stosunku do 2023 roku. GKM S.A. zdecydował się utrzymać ceny całorocznych wejściówek dla kibiców na zeszłorocznym poziomie! Kupując karnet na sezon 2024 oszczędzasz w porównaniu do zakupu jednorazowego biletu 95 złotych (przy karnecie normalnym) i 115 złotych (przy karnecie ulgowym).

2. WYBÓR SWOJEGO ULUBIONEGO MIEJSCA NA STADIONIE.

Nabywając karnet masz pierwszeństwo wyboru miejsca na H4, z którego będziesz oglądał mecze najlepszej żużlowej ligi świata i nie musisz się martwić o to przy zakupie jednorazowych biletów! Przedłużenie swojego aktualnego karnetu będzie możliwe tylko do końca grudnia 2023 roku.

3. NAGRODY DLA KIBICÓW ZA ZAKUP KARNETU W GRUDNIU.

Im szybciej zdecydujesz się na karnet na sezon 2024 – tym lepiej! Każdy fan, który nabędzie swoją wejściówkę do 31 grudnia w sprzedaży stacjonarnej w sekretariacie GKM S.A., otrzyma od nas „zdrapkę”, w których można wygrać m.in. gadżety klubowe, spotkania z zawodnikami, rabaty w Sklepie Kibica GKM S.A. i niespodzianki od naszych sponsorów, m.in.: ZOOLeszcz, DPV Logistic, Don Corleone Grudziądz, Odnowa Pizza&Cocktails, Klasyk Burgers&Cocktails, Stodola Kebap n’Grill, Centrum Rozrywki Extreme, Geotermia Grudziądz, Thomas Beton oraz Kino Helios.

4. ZNIŻKI W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM GKM PREMIUM.

Z karnetem na sezon 2024 otrzymujesz rabaty u naszych Partnerów, których pełną listę znajdziesz TUTAJ!

5. KARNETY GRUPOWE NAWET 12% TANIEJ.

Oferta dla firm zainteresowanych zakupem większej liczby całorocznych wejściówek. Szczegóły oferty dostępne TUTAJ!

6. VOUCHER NA KARNET JAKO PREZENT.

Nowością będzie możliwość zakupu vouchera o dowolnej wartości, które będą do nabycia tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży. To idealna okazja na prezent dla Twojego znajomego!

Gdzie kupić karnet na GKM2024?

  • Sekretariat GKM S.A. (ul. Hallera 4), poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 15:00
  • Online na stronie www.BILETYnaGKM.pl

Szczegóły zakupu karnetów na GKM2024

  • Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi.
  • Przedłużenie swojego aktualnego karnetu będzie możliwe tylko do końca grudnia 2023 roku. Aby tego dokonać przy zakupie należy wpisać w polu „kod promocyjny”. 9-cyfrowy numer karnetu z sezonu 2023, znajdujący się pod kodem QR.
  • Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 9,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, BLIK, PayPo, a także Masterpass.
  • Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie. Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane posiadacza karnetu.
  • Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem).
  • Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać internetowo pod adresem e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl.
  • Karnety dla II grupy inwalidzkiej w cenie 80 złotych. Wnioski należy składać internetowo pod adresem e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content