Kibice i klub GKM S.A. wspólnie dla dzieci! Dołącz do IX Wielkiej Świątecznej Zbiórki! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kibice i klub GKM S.A. wspólnie dla dzieci! Dołącz do IX Wielkiej Świątecznej Zbiórki!

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji grupa kibicowska GKM Grudziądz oraz klub GKM S.A. organizują już po raz dziewiąty Wielką Świąteczną Zbiórke dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Sióstr św. Elżbiety przy ulicy Bydgoskiej oraz Mikołaja z Ryńska. Co roku akcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i teraz nie zabraknie osób chętnych do wsparcia dzieci.

Prezenty dla dzieci zbieramy w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00, a także w Sklepie Kibica w Galerii Grudziądzkiej w godzinach otwarcia stoiska. Przynosić można wszystko co może zostać przeznaczone dla najmłodszych, aby wywołać na ich twarzach uśmiech! Pluszaki, zabawki, gry planszowe, słodycze oraz artykuły sportowe, szkolne, odzież, słodycze czy też żywność sucha o długim terminie ważności (mąka, ryż, kasza, makarony, cukier, kawa, herbata, olej, płatki śniadaniowe, budyń, kisiel) – wszystko co przyjdzie Wam do głowy!

W ramach akcji będą również prowadzone licytacje gadżetów, które odbywać się będą na kibicowskim profilu Facebookowym – TUTAJ! Dzieci można wesprzeć również przez portal zrzutka.pl – TUTAJ! Z zebranych funduszy zostaną zakupione świąteczne prezenty dla podopiecznych placówki.

Zbiórka trwać będzie do 15 grudnia. Zachęcamy do pomocy już teraz! Dołącz do akcji i pomóż nam wesprzeć potrzebujących!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content