MASZEWSKI GKM ze srebrnym medalem DMPJ! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MASZEWSKI GKM ze srebrnym medalem DMPJ!

Po 25 latach grudziądzki klub ponownie z medalem Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów! W 4 rundzie finałowej na Hallera 4 żółto-niebiescy okazali się najlepsi, a w klasyfikacji generalnej finałów zajęli drugie miejsce i zapewnili sobie srebrny medal w tych rozgrywkach! Po brąz sięgnęła ekipa z Zielonej Góry.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 46 pkt
1. Kevin Małkiewicz – 14 (3,3,3,3,2)
2. Kacper Pludra – 12 (3,1,3,3,2)
3. Kacper Łobodziński – 12 (1,3,2,3,3)
4. Wiktor Rafalski – 8 (2,1,1,2,2)
17. Kacper Warduliński – NS

II. Orlen Cellfast Wilki Krosno – 32 pkt
13. Krzysztof Sadurski – 8 (2,3,3,-,-)
14. Denis Zieliński – 8 (3,2,1,2,0)
15. Piotr Świercz – 7 (1,1,2,w,3)
16. Szymon Bańdur – 9 (2,2,2,2,1)
20. Miłosz Duda – 0 (w,0)

III. Stal Gorzów – 24 pkt
9. Oskar Paluch – 13 (2,3,3,2,3)
10. Oskar Hurysz – 7 (d,2,2,0,3)
11. Jakub Stojanowski – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
12. Mateusz Bartkowiak – 4 (1,0,1,0,2)

IV. Falubaz Zielona Góra – 15 pkt
5. Maksym Borowiak – 1 (0,w,1,ns,ns)
6. Dawid Rempała – 5 (3,0,0,1,1)
7. Michał Curzytek – 7 (1,2,u,3,1)
8. Kacper Rychliński – 2 (0,1,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Zieliński, Rafalski, Bartkowiak, Borowiak – (2:0:1:3)
2. Rempała, Sadurski, Łobodziński, Stojanowski (w/2min) – (3:3:1:5)
3. Pludra, Paluch, Świercz, Rychliński – (6:3:3:6)
4. Małkiewicz, Bańdur, Curzytek, Hurysz (d) – (9:4:3:8)
5. Paluch, Bańdur, Rafalski, Rempała – (10:4:6:10)
6. Łobodziński, Hurysz, Świercz, Borowiak (w) – (13:4:8:11)
7. Sadurski, Curzytek, Pludra, Bartkowiak – (14:6:8:14)
8. Małkiewicz, Zieliński, Rychliński – (17:7:8:16)
9. Sadurski, Hurysz, Rafalski, Rychliński – (18:7:10:19)
10. Paluch, Łobodziński, Zieliński, Curzytek (u) – (20:7:13:20)
11. Pludra, Bańdur, Borowiak – (23:8:13:22)
12. Małkiewicz, Świercz, Bartkowiak, Rempała – (26:8:14:24)
13. Łobodziński, Bańdur, Rychliński, Bartkowiak – (29:9:14:26)
14. Curzytek, Rafalski, Świercz (w) – (31:12:14:26)
15. Pludra, Zieliński, Rempała, Hurysz – (34:13:14:28)
16. Małkiewicz, Paluch, Duda (w) – (37:13:16:28)
17. Świercz, Rafalski – (39:13:16:31)
18. Łobodziński, Bartkowiak, Bańdur, Rychliński – (42:13:18:32)
19. Hurysz, Pludra, Rempała, Duda – (44:14:21:32)
20. Paluch, Małkiewicz, Curzytek, Zieliński – (46:15:24:32)

wyniki za: sportowefakty.wpl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content