Wielki Finał DMPJ na zakończenie sezonu w Grudziądzu już 3 października! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Wielki Finał DMPJ na zakończenie sezonu w Grudziądzu już 3 października!

Wtorek 3 października, godzina 17:00. To termin ostatnich w tym roku zawodów żużlowych na stadionie przy Hallera 4 w Grudziądzu. Tego dnia rozegrana zostanie decydująca 4 runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, w których o medal rywalizuje ekipa MASZEWSKI GKM! Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Wejściówki będą dostępne w cenie 15 złotych za pośrednictwem strony internetowej EVENTIM! Stacjonarnie można nabyć w sekretariacie klubu GKM S.A. przy ul. Hallera 4, a także w Sklepie Kibica w Galerii Grudziądzkiej. Będzie można je również nabyć w kasach przed stadionem w dniu zawodów od godziny 16:00, o której także zostaną otwarte bramy na H4. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Program zawodów w cenie biletu.

Podopieczni trenera Roberta Kościechy w 3 rundzie finałowej zapewnili sobie pierwszy od 25 lat „krążek” w drużynowej rywalizacji juniorów. Jakiego koloru? To okaże się w turnieju na H4, w którym wezmą udział drużyny MASZEWSKI GKM Grudziądz, ORLEN Cellfast Wilków Krosno, Falubazu Zielona Góra oraz Stali Gorzów. W tym dniu na naszym stadionie będzie funkcjonować także strefa gastronomiczna oraz stoisko oficjalnego sklepu GKM S.A.

Serdecznie zapraszamy na pożegnanie sezonu w Grudziądzu!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content