Wielki Finał DMPJ na zakończenie sezonu w Grudziądzu już 3 października! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Wielki Finał DMPJ na zakończenie sezonu w Grudziądzu już 3 października!

Wtorek 3 października, godzina 17:00. To termin ostatnich w tym roku zawodów żużlowych na stadionie przy Hallera 4 w Grudziądzu. Tego dnia rozegrana zostanie decydująca 4 runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, w których o medal rywalizuje ekipa MASZEWSKI GKM! Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Wejściówki będą dostępne w cenie 15 złotych za pośrednictwem strony internetowej EVENTIM! Stacjonarnie można nabyć w sekretariacie klubu GKM S.A. przy ul. Hallera 4, a także w Sklepie Kibica w Galerii Grudziądzkiej. Będzie można je również nabyć w kasach przed stadionem w dniu zawodów od godziny 16:00, o której także zostaną otwarte bramy na H4. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Program zawodów w cenie biletu.

Podopieczni trenera Roberta Kościechy w 3 rundzie finałowej zapewnili sobie pierwszy od 25 lat „krążek” w drużynowej rywalizacji juniorów. Jakiego koloru? To okaże się w turnieju na H4, w którym wezmą udział drużyny MASZEWSKI GKM Grudziądz, ORLEN Cellfast Wilków Krosno, Falubazu Zielona Góra oraz Stali Gorzów. W tym dniu na naszym stadionie będzie funkcjonować także strefa gastronomiczna oraz stoisko oficjalnego sklepu GKM S.A.

Serdecznie zapraszamy na pożegnanie sezonu w Grudziądzu!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content