DMPJ: Walka do końca w Krośnie i minimalna porażka z Wilkami - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Walka do końca w Krośnie i minimalna porażka z Wilkami

3 runda finałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów za nami. W Krośnie najlepsi okazali się gospodarze i przybliżyli się do złotego medalu rozgrywek. Pierwszy „krążek” w juniorskich rozgrywkach od 25 lat zapewniła sobie ekipa z Grudziądza, która przegrała rywalizację o jedno „oczko”. Liderem żółto-niebieskich okazał się Kacper Łobodziński, zdobywca 12 punktów.

Wyniki:

I. ORLEN Cellfast Wilki Krosno – 38 pkt
1. Denis Zieliński – 12 (3,2,3,2,2)
2. Szymon Bańdur – 8 (2,2,0,2,2)
3. Krzysztof Sadurski – 10 (1,3,3,0,3)
4. Piotr Świercz – 8 (0,3,3,2,d)
17. Miłosz Duda – NS

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 37 pkt
5. Kacper Pludra – 10 (2,2,2,3,1)
6. Kacper Łobodziński – 12 (2,2,2,3,3)
7. Kevin Małkiewicz – 8 (1,3,w,1,3)
8. Wiktor Rafalski – 7 (3,1,2,1,w)

III. Falubaz Zielona Góra – 29 pkt
9. Kacper Rychliński – 3 (1,0,1,0,1)
10. Maksym Borowiak – 6 (2,1,w,1,2)
11. Michał Curzytek – 15 (3,3,3,3,3)
12. Dawid Rempała – 5 (1,1,1,2,w)

IV. Stal Gorzów – 14 pkt
13. Oskar Hurysz – 2 (0,0,1,1,w)
14. Oskar Paluch – 5 (3,0,2,w,0)
15. Jakub Stojanowski – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
16. Mateusz Bartkowiak – 7 (0,1,1,3,2)

Bieg po biegu:
1. Paluch, Pludra, Rempała, Świercz – (0:2:1:3)
2. Curzytek, Łobodziński, Sadurski, Hurysz – (1:4:4:3)
3. Rafalski, Bańdur, Rychliński, Stojanowski w/2min – (3:7:5:3)
4. Zieliński, Borowiak, Małkiewicz, Bartkowiak – (6:8:7:3)
5. Świercz, Łobodziński, Bartkowiak, Rychliński – (9:10:7:4)
6. Sadurski, Pludra, Borowiak – (12:12:8:4)
7. Małkiewicz, Bańdur, Rempała, Hurysz – (14:15:9:4)
8. Curzytek, Zieliński, Rafalski, Paluch – (16:16:12:4)
9. Świercz, Rafalski, Hurysz, Borowiak (w) – (19:18:12:5)
10. Sadurski, Paluch, Rychliński, Małkiewicz (w) – (22:18:13:7)
11. Curzytek, Pludra, Bartkowiak, Bańdur – (22:20:16:8)
12. Zieliński, Łobodziński, Rempała – (25:22:17:8)
13. Bartkowiak, Rempała, Rafalski, Sadurski – (25:23:19:11)
14. Curzytek, Świercz, Małkiewicz – (27:24:22:11)
15. Łobodziński, Bańdur, Borowiak, Paluch (w) – (29:27:23:11)
16. Pludra, Zieliński, Hurysz, Rychliński – (31:30:23:12)
17. Małkiewicz, Bańdur, Rychliński – (33:33:24:12)
18. Sadurski, Borowiak, Hurysz (w), Rafalski (w) – (36:33:26:12)
19. Łobodziński, Bartkowiak, Rempała (w), Świercz (d) – (36:36:26:14)
20. Curzytek, Zieliński, Pludra, Paluch – (38:37:29:14)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content