DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Gorzowie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Gorzowie

ORLEN Cellfast Wilki Krosno najlepsze w drugiej odsłonie finałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. 2 rundę rozegrano na torze w Gorzowie. Na drugim miejscu sklasyfikowano ekipę MASZEWSKI GKM Grudziądz, która jest już krok bliżej medalu tych rozgrywek.

Wyniki:

I. ORLEN Cellfast Wilki Krosno – 36 pkt
5. Krzysztof Sadurski – 10 (2,2,2,1,3)
6. Piotr Świercz – 9 (2,3,1,0,3)
7. Szymon Bańdur – 9 (3,3,2,0,1)
8. Denis Zieliński – 8 (2,2,2,2,w)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 29 pkt
9. Kevin Małkiewicz – 7 (1,1,3,2,w)
10. Wiktor Rafalski – 6 (1,1,1,3,w)
11. Kacper Pludra – 9 (1,u,3,2,3)
12. Kacper Łobodziński – 7 (3,0,0,3,1)

III. Falubaz Zielona Góra – 28 pkt
13. Maksym Borowiak – 10 (3,2,3,0,2)
14. Dawid Rempała – 3 (0,1,1,1,0)
15. Michał Curzytek – 12 (3,3,3,1,2)
16. Kacper Rychliński – 3 (0,0,0,1,2)

IV. Stal Gorzów – 26 pkt
1. Oskar Hurysz – 13 (2,3,2,3,3)
2. Mateusz Bartkowiak – 6 (0,1,1,2,2)
3. Jakub Stojanowski – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
4. Oskar Paluch – 7 (1,2,0,3,1)

Bieg po biegu:
1. (62,77) Łobodziński, Sadurski, Paluch, Rempała – (1:2:3:0)
2. (61,05) Borowiak, Świercz, Pludra, Stojanowski (w/2min) – (1:4:4:3)
3. (61,75) Curzytek, Zieliński, Małkiewicz, Bartkowiak – (1:6:5:6)
4. (62,01) Bańdur, Hurysz, Rafalski, Rychliński – (3:9:6:6)
5. (61,40) Świercz, Paluch, Małkiewicz, Rychliński – (5:12:7:6)
6. (61,20) Curzytek, Sadurski, Rafalski, Stojanowski (ns) – (5:14:8:9)
7. (61,76) Bańdur, Borowiak, Bartkowiak, Łobodziński – (6:17:8:11)
8. (61,23) Hurysz, Zieliński, Rempała, Pludra (u/4) – (9:19:8:12)
9. (61,03) Borowiak, Zieliński, Rafalski, Paluch – (9:21:9:15)
10. (61,16) Małkiewicz, Bańdur, Rempała, Stojanowski (ns) – (9:23:12:16)
11. (61,46) Pludra, Sadurski, Bartkowiak, Rychliński – (10:25:15:16)
12. (61,25) Curzytek, Hurysz, Świercz, Łobodziński – (12:26:15:19)
13. (60,91) Łobodziński, Zieliński, Rychliński, Stojanowski (ns) – (12:28:18:20)
14. (61,07) Paluch, Pludra, Curzytek, Bańdur – (15:28:20:21)
15. (61,76) Rafalski, Bartkowiak, Rempała, Świercz – (17:28:23:22)
16. (61,01) Hurysz, Małkiewicz, Sadurski, Borowiak – (20:29:25:22)
17. (61,76) Świercz, Rychliński, Rafalski (w/u), Stojanowski (ns) – (20:32:25:24)
18. (61,59) Sadurski, Bartkowiak, Łobodziński, Rempała – (22:35:26:24)
19. (60,88) Pludra, Borowiak, Paluch, Zieliński (w/u) – (23:35:29:26)
20. (61,27) Hurysz, Curzytek, Bańdur, Małkiewicz (w/u) – (26:36:29:28)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content