DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Gorzowie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Gorzowie

ORLEN Cellfast Wilki Krosno najlepsze w drugiej odsłonie finałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. 2 rundę rozegrano na torze w Gorzowie. Na drugim miejscu sklasyfikowano ekipę MASZEWSKI GKM Grudziądz, która jest już krok bliżej medalu tych rozgrywek.

Wyniki:

I. ORLEN Cellfast Wilki Krosno – 36 pkt
5. Krzysztof Sadurski – 10 (2,2,2,1,3)
6. Piotr Świercz – 9 (2,3,1,0,3)
7. Szymon Bańdur – 9 (3,3,2,0,1)
8. Denis Zieliński – 8 (2,2,2,2,w)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 29 pkt
9. Kevin Małkiewicz – 7 (1,1,3,2,w)
10. Wiktor Rafalski – 6 (1,1,1,3,w)
11. Kacper Pludra – 9 (1,u,3,2,3)
12. Kacper Łobodziński – 7 (3,0,0,3,1)

III. Falubaz Zielona Góra – 28 pkt
13. Maksym Borowiak – 10 (3,2,3,0,2)
14. Dawid Rempała – 3 (0,1,1,1,0)
15. Michał Curzytek – 12 (3,3,3,1,2)
16. Kacper Rychliński – 3 (0,0,0,1,2)

IV. Stal Gorzów – 26 pkt
1. Oskar Hurysz – 13 (2,3,2,3,3)
2. Mateusz Bartkowiak – 6 (0,1,1,2,2)
3. Jakub Stojanowski – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
4. Oskar Paluch – 7 (1,2,0,3,1)

Bieg po biegu:
1. (62,77) Łobodziński, Sadurski, Paluch, Rempała – (1:2:3:0)
2. (61,05) Borowiak, Świercz, Pludra, Stojanowski (w/2min) – (1:4:4:3)
3. (61,75) Curzytek, Zieliński, Małkiewicz, Bartkowiak – (1:6:5:6)
4. (62,01) Bańdur, Hurysz, Rafalski, Rychliński – (3:9:6:6)
5. (61,40) Świercz, Paluch, Małkiewicz, Rychliński – (5:12:7:6)
6. (61,20) Curzytek, Sadurski, Rafalski, Stojanowski (ns) – (5:14:8:9)
7. (61,76) Bańdur, Borowiak, Bartkowiak, Łobodziński – (6:17:8:11)
8. (61,23) Hurysz, Zieliński, Rempała, Pludra (u/4) – (9:19:8:12)
9. (61,03) Borowiak, Zieliński, Rafalski, Paluch – (9:21:9:15)
10. (61,16) Małkiewicz, Bańdur, Rempała, Stojanowski (ns) – (9:23:12:16)
11. (61,46) Pludra, Sadurski, Bartkowiak, Rychliński – (10:25:15:16)
12. (61,25) Curzytek, Hurysz, Świercz, Łobodziński – (12:26:15:19)
13. (60,91) Łobodziński, Zieliński, Rychliński, Stojanowski (ns) – (12:28:18:20)
14. (61,07) Paluch, Pludra, Curzytek, Bańdur – (15:28:20:21)
15. (61,76) Rafalski, Bartkowiak, Rempała, Świercz – (17:28:23:22)
16. (61,01) Hurysz, Małkiewicz, Sadurski, Borowiak – (20:29:25:22)
17. (61,76) Świercz, Rychliński, Rafalski (w/u), Stojanowski (ns) – (20:32:25:24)
18. (61,59) Sadurski, Bartkowiak, Łobodziński, Rempała – (22:35:26:24)
19. (60,88) Pludra, Borowiak, Paluch, Zieliński (w/u) – (23:35:29:26)
20. (61,27) Hurysz, Curzytek, Bańdur, Małkiewicz (w/u) – (26:36:29:28)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content