DMPJ: Drugie miejsce żółto-niebieskich na start finałów - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce żółto-niebieskich na start finałów

Ruszyły finały Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów 2023! Pierwszy turniej rozegrano na torze w Zielonej Górze. Po zaciętej walce poniedziałkowe zawody wygrała ekipa ORLEN Cellfast Wilków Krosno. MASZEWSKI GKM nie najlepiej wszedł w te zawody, jednak z biegiem czasu żółto-niebiescy spisywali się coraz lepiej i ostatecznie zostali sklasyfikowani na drugiej pozycji – z jednym punktem straty do krośnian.

Najlepiej wśród podopiecznych Roberta Kościechy spisał się Kevin Małkiewicz, zdobywca 11 „oczek”. Drugi turniej zaplanowano na najbliższy czwartek 21 września na godzinę 17:00, a areną zmagań będzie stadion w Gorzowie.

Wyniki:

I. ORLEN Cellfast Wilki Krosno – 35 pkt
9. Denis Zieliński – 10 (3,3,1,d,3)
10. Piotr Świercz – 8 (2,2,2,2,0)
11. Szymon Bańdur – 8 (0,2,1,2,3)
12. Krzysztof Sadurski – 9 (3,3,0,2,1)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 34 pkt
13. Kevin Małkiewicz – 11 (1,2,3,2,3)
14. Kacper Pludra – 10 (0,3,3,1,3)
15. Kacper Łobodziński – 8 (1,0,2,3,2)
16. Wiktor Rafalski – 5 (1,2,0,1,1)

III. Falubaz Zielona Góra – 29 pkt
1. Michał Curzytek – 10 (3,1,1,3,2)
2. Dawid Rempała – 8 (2,1,2,3,0)
3. Maksym Borowiak – 7 (3,1,0,3,0)
4. Kacper Rychliński – 4 (1,0,1,0,2)

IV. Stal Gorzów – 21 pkt
5. Oskar Paluch – 9 (2,3,3,w,1)
6. Mateusz Bartkowiak – 8 (2,1,3,0,2)
7. Oskar Hurysz – 4 (0,0,2,1,1)
8. Oliwier Ralcewicz – 0 (w,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Sadurski, Paluch, Rychliński, Pludra – (1:2:3:0)
2. Borowiak, Bartkowiak, Małkiewicz, Bańdur – (4:4:3:1)
3. Zieliński, Rempała, Łobodziński, Ralcewicz (w) – (6:4:6:2)
4. Curzytek, Świercz, Rafalski, Hurysz – (9:4:8:3)
5. Zieliński, Rafalski, Bartkowiak, Rychliński – (9:5:11:5)
6. Paluch, Świercz, Borowiak, Łobodziński – (10:8:13:5)
7. Sadurski, Małkiewicz, Rempała, Hurysz – (11:8:16:7)
8. Pludra, Bańdur, Curzytek, Ralcewicz (ns) – (12:8:18:10)
9. Małkiewicz, Świercz, Rychliński, Ralcewicz (ns) – (13:8:20:13)
10. Pludra, Hurysz, Zieliński, Borowiak – (13:10:21:16)
11. Paluch, Rempała, Bańdur, Rafalski – (15:13:22:16)
12. Bartkowiak, Łobodziński, Curzytek, Sadurski – (16:16:22:18)
13. Borowiak, Sadurski, Rafalski, Ralcewicz (ns) – (19:16:24:19)
14. Łobodziński, Bańdur, Hurysz, Rychliński – (19:17:26:22)
15. Rempała, Świercz, Pludra, Bartkowiak – (22:17:28:23)
16. Curzytek, Małkiewicz, Paluch (w/su), Zieliński (d2) – (25:17:28:25)
17. Bańdur, Rychliński, Rafalski, Ralcewicz (ns) – (27:17:31:26)
18. Zieliński, Łobodziński, Hurysz, Borowiak – (27:18:34:28)
19. Pludra, Bartkowiak, Sadurski, Rempała – (27:20:35:31)
20. Małkiewicz, Curzytek, Paluch, Świercz – (29:21:35:34)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content