DMPJ: Półfinały z kompletem zwycięstw żółto-niebieskich! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Półfinały z kompletem zwycięstw żółto-niebieskich!

Cztery turnieje półfinałowe i cztery wygrane! Z takim dorobkiem kończy tą fazę rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów ekipa MASZEWSKI GKM, która w środowe popołudnie okazała się najlepsza w turnieju w Lesznie. Start finałów zaplanowano na poniedziałek 18 września.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 35 pkt
5. Wiktor Rafalski – 8 (2,2,3,0,1)
6. Jan Przanowski – 4 (3,-,1,w,-)
7. Kevin Małkiewicz – 10 (2,3,2,3,w)
8. Kacper Łobodziński – 3 (1,2,w,-,-)
18. Kacper Pludra – 10 (1,3,3,3)

II. Agromix Polcopper Unia Leszno – 34 pkt
1. Antoni Mencel – 15 (3,3,3,3,3)
2. Kuba Wojtynka – 3 (0,1,u,-,2)
3. Marcel Juskowiak – 1 (1,-,0,0,-)
4. Hubert Jabłoński – 11 (3,2,3,1,2)
17. Tobiasz Jakub Musielak – 4 (d,3,1)

III. Motor Lublin – 27 pkt
9. Bartosz Bańbor – 13 (3,3,3,2,2)
10. Dawid Grzeszczyk – 5 (0,1,2,2,0)
11. Jan Rachubik – 5 (2,1,1,0,1)
12. Bartosz Jaworski – 4 (1,2,0,1,0)

IV. Falubaz Zielona Góra – 23 pkt
13. Maksym Borowiak – 4 (w,d,1,1,2)
14. Kacper Rychliński – 1 (0,0,1,w,0)
15. Michał Curzytek – 10 (2,3,2,2,1)
16. Dawid Rempała – 8 (1,0,2,2,3)

Bieg po biegu:
1. Jabłoński, Rafalski, Jaworski, Rychliński
2. Przanowski, Rachubik, Juskowiak, Borowiak (w)
3. Bańbor, Curzytek, Łobodziński, Wojtynka
4. Mencel, Małkiewicz, Rempała, Grzeszczyk
5. Bańbor, Jabłoński, Pludra, Rempała
6. Curzytek, Rafalski, Grzeszczyk, Musielak (d)
7. Małkiewicz, Jaworski, Wojtynka, Borowiak (d)
8. Mencel, Łobodziński, Rachubik, Rychliński
9. Jabłoński, Grzeszczyk, Borowiak, Łobodziński (w)
10. Bańbor, Małkiewicz, Rychliński, Juskowiak
11. Rafalski, Rempała, Rachubik, Wojtynka (u)
12. Mencel, Curzytek, Przanowski, Jaworski
13. Łobodziński, Rempała, Jaworski, Juskowiak
14. Małkiewicz, Curzytek, Jabłoński, Rachubik
15. Musielak, Grzeszczyk, Rychliński (w), Przanowski (w)
16. Mencel, Bańbor, Borowiak, Rafalski
17. Pludra, Wojtynka, Rachubik, Rychliński
18. Pludra, Borowiak, Musielak, Jaworski
19. Rempała, Jabłoński, Rafalski, Grzeszczyk
20. Mencel, Bańbor, Curzytek, Małkiewicz (w)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content