DMPJ: MASZEWSKI GKM z awansem do finałów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM z awansem do finałów!

Trzeci turniej i trzecie zwycięstwo w grupie półfinałowej ekipy MASZEWSKI GKM, a co za tym idzie – awans do cyklu finałowego Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów! Podopieczni Roberta Kościechy po wygranych w Lublinie i w Grudziądzu triumfowali na torze w Zielonej Górze i już wkrótce rozpoczną bój o złoty medal tych rozgrywek!

Ostatnia runda półfinałowa w środę 13 września w Lesznie. Start finałów z udziałem czterech zespołów według kalendarza PZM zaplanowano na 18 września.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 39 pkt
9. Kevin Małkiewicz – 11 (3,3,3,2,-)
10. Kacper Łobodziński – 12 (3,1,2,3,3)
11. Jan Przanowski – 5 (2,1,-,0,2)
12. Wiktor Rafalski – 7 (3,2,0,-,2)
19. Kacper Pludra – 4 (1,3,0)

II. Falubaz Zielona Góra – 34 pkt
1. Michał Curzytek – 10 (u,3,3,1,3)
2. Dawid Rempała – 7 (2,3,0,2,0)
3. Maksym Borowiak – 9 (3,2,2,1,1)
4. Kacper Rychliński – 8 (0,1,1,3,3)

III. Agromix Polcopper Unia Leszno – 27 pkt
5. Antoni Mencel – 13 (2,3,3,3,2)
6. Kuba Wojtynka – 1 (t,0,1,0)
7. Marcel Juskowiak – 3 (1,-,-,1,1)
8. Hubert Jabłoński – 8 (1,2,3,0,2)
18. Tobiasz Jakub Musielak – 2 (w,w,1,1)

IV. Motor Lublin – 20 pkt
13. Jan Rachubik – 2 (1,1,0,0,0)
14. Dawid Grzeszczyk – 2 (1,u,0,1,0)
15. Bartosz Jaworski – 5 (w,0,2,2,1)
16. Bartosz Bańbor – 11 (2,2,2,2,3)

Bieg po biegu:
1. Rafalski, Mencel, Grzeszczyk, Rychliński – (0:2:3:1)
2. Borowiak, Przanowski, Rachubik, Musielak (w) – (3:2:5:2)
3. Małkiewicz, Rempała, Jabłoński, Jaworski (w) – (5:3:8:2)
4. Łobodziński, Bańbor, Juskowiak, Curzytek (u) – (5:4:11:4)
5. Małkiewicz, Bańbor, Rychliński, Wojtynka – (6:4:14:6)
6. Mencel, Borowiak, Łobodziński, Jaworski – (8:7:15:6)
7. Rempała, Rafalski, Rachubik, Musielak (w) – (11:7:17:7)
8. Curzytek, Jabłoński, Przanowski, Grzeszczyk (u) – (14:9:18:7)
9. Jabłoński, Łobodziński, Rychliński, Rachubik – (15:12:20:7)
10. Małkiewicz, Borowiak, Musielak, Grzeszczyk – (17:13:23:7)
11. Mencel, Bańbor, Pludra, Rempała – (17:16:24:9)
12. Curzytek, Jaworski, Wojtynka, Rafalski – (20:17:24:11)
13. Pludra, Bańbor, Borowiak, Jabłoński – (21:17:27:13)
14. Rychliński, Jaworski, Juskowiak, Przanowski – (24:18:27:15)
15. Łobodziński, Rempała, Grzeszczyk, Wojtynka – (26:18:30:16)
16. Mencel, Małkiewicz, Curzytek, Rachubik – (27:21:32:16)
17. Rychliński, Przanowski, Musielak, Grzeszczyk – (30:22:34:16)
18. Curzytek, Rafalski, Juskowiak, Rachubik – (33:23:36:16)
19. Łobodziński, Jabłoński, Jaworski, Rempała – (33:25:39:17)
20. Bańbor, Mencel, Borowiak, Małkiewicz – (34:27:39:20)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content