DMPJ: MASZEWSKI GKM wygrywa na inaugurację półfinałów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM wygrywa na inaugurację półfinałów!

W czwartek rozegrano pierwszy z czterech turniejów półfinałowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Ekipa MASZEWSKI GKM zwyciężyła turniej w Lublinie z dorobkiem 43 punktów. Znakomicie spisali się m.in. Kacper Pludra oraz Wiktor Rafalski.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 43 pkt
13. Jan Przanowski – 7 (2,1,-,2,2)
14. Kevin Małkiewicz – 4 (1,w,0,-,3)
15. Kacper Łobodziński – 9 (3,3,2,1,-)
16. Wiktor Rafalski – 11 (2,-,3,3,3)
20. Kacper Pludra – 12 (3,3,3,3)

II. Falubaz Zielona Góra – 31 pkt
5. Kacper Rychliński – 3 (0,1,0,1,1)
6. Maksym Borowiak – 9 (3,0,3,w,3)
7. Michał Curzytek – 12 (3,3,3,2,1)
8. Dawid Rempała – 7 (1,3,1,2,d)

III. Motor Lublin – 28 pkt
1. Jan Rachubik – 3 (1,2,0,-,0)
2. Bartosz Jaworski – 9 (2,2,2,2,1)
3. Dawid Grzeszczyk – 4 (1,0,1,w,2)
4. Bartosz Bańbor – 12 (3,2,2,3,2)
17. Jan Młynarski – 0 (w)

IV. Agromix Polcopper Unia Leszno – 18 pkt
9. Antoni Mencel – 6 (0,1,2,3,0)
10. Kuba Wojtynka – 4 (0,2,0,1,1)
11. Tobiasz Jakub Musielak – 2 (0,1,1,0,0)
12. Hubert Jabłoński – 6 (2,0,1,1,2)

Bieg po biegu:
1. Bańbor, Jabłoński, Małkiewicz, Rychliński – (3:0:2:1)
2. Borowiak, Przanowski, Grzeszczyk, Musielak – (4:3:2:3)
3. Łobodziński, Jaworski, Rempała, Mencel – (6:4:2:6)
4. Curzytek, Rafalski, Rachubik, Wojtynka – (7:7:2:8)
5. Pludra, Bańbor, Mencel, Borowiak – (9:7:3:11)
6. Łobodziński, Wojtynka, Rychliński, Grzeszczyk – (9:8:5:14)
7. Curzytek, Jaworski, Przanowski, Jabłoński – (11:11:5:15)
8. Rempała, Rachubik, Musielak, Małkiewicz (w) – (13:14:6:15)
9. Pludra, Bańbor, Rempała, Wojtynka – (15:15:6:18)
10. Curzytek, Mencel, Grzeszczyk, Małkiewicz – (16:18:8:18)
11. Rafalski, Jaworski, Musielak, Rychliński – (18:18:9:21)
12. Borowiak, Łobodziński, Jabłoński, Rachubik – (18:21:10:23)
13. Rafalski, Rempała, Jabłoński, Grzeszczyk (w) – (18:23:11:26)
14. Bańbor, Curzytek, Łobodziński, Musielak – (21:25:11:27)
15. Pludra, Jaworski, Wojtynka, Borowiak (w) – (23:25:12:30)
16. Mencel, Przanowski, Rychliński, Młynarski (w) – (23:26:15:32)
17. Małkiewicz, Grzeszczyk, Rychliński, Musielak – (25:27:15:35)
18. Borowiak, Przanowski, Wojtynka, Rachubik – (25:30:16:37)
19. Rafalski, Jabłoński, Jaworski, Rempała (d) – (26:30:18:40)
20. Pludra, Bańbor, Curzytek, Mencel – (28:31:18:43)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content