MMPPK: MASZEWSKI GKM wygrywa eliminacje i awansuje do finału! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MMPPK: MASZEWSKI GKM wygrywa eliminacje i awansuje do finału!

Awansem duetów MASZEWSKI GKM Grudziądz i FOGO Unii Leszno zakończył się czwartkowy turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Pile. Grudziądzanie okazali się najlepsi z dorobkiem 21 punktów, na co złożyło się 13 „oczek” Kacpra Pludry i 8 Kacpra Łobodzińskiego. Finał tych rozgrywek odbędzie się na torze w Częstochowie.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 21 pkt
1. Kacper Pludra – 13 (3,3,3,1,3)
2. Kacper Łobodziński – 8+2 (2*,0,1,3,2*)
13. Jan Przanowski – NS

II. FOGO Unia Leszno – 21 pkt
7. Damian Ratajczak – 7+3 (2*,1*,-,2*,2)
8. Antoni Mencel – 9+1 (3,2,3,-,1*)
16. Hubert Jabłoński – 5+1 (2*,3)

III. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 20 pkt
9. Wiktor Przyjemski – 14 (3,3,3,2,3)
10. Olivier Buszkiewicz – 6+2 (2,2*,2*,d,0)
17. Bartosz Nowak – NS

IV. Enea Polonia Piła – 11 pkt
3. Bartosz Głogowski – 5 (1,u,1,0,3)
4. Kacper Grzelak – 6+1 (0,3,w,1,2*)

V. KS Toruń – 8 pkt
5. Antoni Kawczyński – 7 (1,1,2,3,0)
6. Oskar Rumiński – 0 (0,0,-,0,-)
15. Mateusz Affelt – 1 (0,1)

VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 8 pkt
11. Eryk Kamiński – 5 (u,2,-,2,1)
12. Miłosz Wysocki – 2+1 (w,-,1,1*,t)
18. Mateusz Łopuski – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. Pludra, Łobodziński, Głogowski, Grzelak
2. Mencel, Ratajczak, Kawczyński, Rumiński
3. Przyjemski, Buszkiewicz, Kamiński (w), Wysocki (u)
4. Pludra, Mencel, Ratajczak, Łobodziński
5. Przyjemski, Buszkiewicz, Kawczyński, Rumiński
6. Grzelak, Łopuski, Głogowski (w), Kamiński
7. Pludra, Kawczyński, Łobodziński, Affelt
8. Mencel, Jabłoński, Wysocki, Łopuski
9. Przyjemski, Buszkiewicz, Głogowski, Grzelak (w)
10. Kawczyński, Kamiński, Wysocki, Rumiński
11. Łobodziński, Przyjemski, Pludra, Buszkiewicz (d)
12. Jabłoński, Ratajczak, Grzelak, Głogowski
13. Pludra, Łobodziński, Kamiński, Wysocki (t)
14. Przyjemski, Ratajczak, Mencel, Buszkiewicz
15. Głogowski, Grzelak, Affelt, Kawczyński

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content