DMPJ: Żółto-niebiescy wygrywają w Łodzi! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Żółto-niebiescy wygrywają w Łodzi!

Wygraną zakończyła ekipa MASZEWSKI GKM Grudziądz ćwierćfinałową rywalizację w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Tym samym żółto-niebiescy zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i już 28 sierpnia rozpoczną 4-turniejową bitwę o awans do turniejów finałowych. W środowych zawodach na łódzkiej Motoarenie podopieczni Roberta Kościechy wystąpili bez Kacpra Pludry i Kevina Małkiewicza, a mimo to okazali się najlepsi.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 40 pkt
9. Kacper Łobodziński – 12 (3,2,3,2,2)
10. Wiktor Rafalski – 9 (u,2,3,1,3)
11. Kacper Warduliński – 8 (1,3,1,3,0)
12. Jan Przanowski – 11 (2,1,2,3,3)

II. Stal Gorzów Wielkopolski SA – 32 pkt
5. Oskar Paluch – 15 (3,3,3,3,3)
6. Jakub Stojanowski – 12 (3,3,u,3,3)
7. Oskar Hurysz – 5 (2,3,u,w)
8. Oliwier Ralcewicz – 0 (w,-,-,-)

III. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – 28 pkt
1. Aleksander Grygolec – 9 (3,w,3,1,2)
2. Jakub Sroka – 9 (2,2,2,2,1)
3. Miłosz Grygolec – 6 (2,1,1,2,w)
4. Jakub Kiciński – 4 (0,-,1,1,2)
17. Mateusz Dul – 0 (d)

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 18 pkt
13. Jan Heleniak – 2 (w,0,2,0,-)
14. Brajan Gromniak – 3 (1,2,-,0,0)
15. Piotr Wardzała – 4 (1,0,1,-,2)
16. Sebastian Madej – 3 (1,-,0,1,1)
20. Mateusz Gzyl – 6 (1,2,2,1)

Bieg po biegu:
1. (59,60) Paluch, Przanowski, Gromniak, Kiciński – (0:3:2:1)
2. (60,17) Stojanowski, M. Grygolec, Warduliński, Heleniak (w/su) – (2:6:3:1)
3. (59,39) Łobodziński, Sroka, Wardzała, Ralcewicz (w/2m.) – (4:6:6:2)
4. (59,65) A. Grygolec, Hurysz, Madej, Rafalski (u) – (7:8:6:3)
5. (58,12) Stojanowski, Łobodziński, Gzyl, Dul (d) – (7:11:8:4)
6. (59,31) Paluch, Rafalski, M. Grygolec, Wardzała – (8:14:10:4)
7. (58,37) Hurysz, Sroka, Przanowski, Heleniak – (10:17:11:4)
8. (62,31) Warduliński, Gromniak, A. Grygolec (w/2m.) – (10:17:14:6)
9. (60,13) Rafalski, Heleniak, Kiciński – (11:17:17:8)
10. (60,49) Łobodziński, Gzyl, M. Grygolec, Hurysz (u) – (12:17:20:10)
11. (59,99) Paluch, Sroka, Warduliński, Madej – (14:20:21:10)
12. (60,78) A. Grygolec, Przanowski, Wardzała, Stojanowski (u) – (17:20:23:11)
13. (60,39) Przanowski, M. Grygolec, Madej – (19:20:26:12)
14. (61,78) Warduliński, Gzyl, Kiciński, Hurysz (w/2m.) – (20:20:29:14)
15. (60,68) Stojanowski, Sroka, Rafalski, Gromniak – (22:23:30:14)
16. (59,95) Paluch, Łobodziński, A. Grygolec, Heleniak – (23:26:32:14)
17. (61,44) Rafalski, Kiciński, Madej – (25:26:35:15)
18. (60,88) Przanowski, Wardzała, M. Grygolec (w/u) – (25:26:38:17)
19. (60,46) Stojanowski, A. Grygolec, Gzyl, Warduliński – (27:29:38:18)
20. (59,83) Paluch, Łobodziński, Sroka, Gromniak – (28:32:40:18)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content