DMPJ: Żółto-niebiescy wygrywają w Łodzi! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Żółto-niebiescy wygrywają w Łodzi!

Wygraną zakończyła ekipa MASZEWSKI GKM Grudziądz ćwierćfinałową rywalizację w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Tym samym żółto-niebiescy zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i już 28 sierpnia rozpoczną 4-turniejową bitwę o awans do turniejów finałowych. W środowych zawodach na łódzkiej Motoarenie podopieczni Roberta Kościechy wystąpili bez Kacpra Pludry i Kevina Małkiewicza, a mimo to okazali się najlepsi.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 40 pkt
9. Kacper Łobodziński – 12 (3,2,3,2,2)
10. Wiktor Rafalski – 9 (u,2,3,1,3)
11. Kacper Warduliński – 8 (1,3,1,3,0)
12. Jan Przanowski – 11 (2,1,2,3,3)

II. Stal Gorzów Wielkopolski SA – 32 pkt
5. Oskar Paluch – 15 (3,3,3,3,3)
6. Jakub Stojanowski – 12 (3,3,u,3,3)
7. Oskar Hurysz – 5 (2,3,u,w)
8. Oliwier Ralcewicz – 0 (w,-,-,-)

III. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – 28 pkt
1. Aleksander Grygolec – 9 (3,w,3,1,2)
2. Jakub Sroka – 9 (2,2,2,2,1)
3. Miłosz Grygolec – 6 (2,1,1,2,w)
4. Jakub Kiciński – 4 (0,-,1,1,2)
17. Mateusz Dul – 0 (d)

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 18 pkt
13. Jan Heleniak – 2 (w,0,2,0,-)
14. Brajan Gromniak – 3 (1,2,-,0,0)
15. Piotr Wardzała – 4 (1,0,1,-,2)
16. Sebastian Madej – 3 (1,-,0,1,1)
20. Mateusz Gzyl – 6 (1,2,2,1)

Bieg po biegu:
1. (59,60) Paluch, Przanowski, Gromniak, Kiciński – (0:3:2:1)
2. (60,17) Stojanowski, M. Grygolec, Warduliński, Heleniak (w/su) – (2:6:3:1)
3. (59,39) Łobodziński, Sroka, Wardzała, Ralcewicz (w/2m.) – (4:6:6:2)
4. (59,65) A. Grygolec, Hurysz, Madej, Rafalski (u) – (7:8:6:3)
5. (58,12) Stojanowski, Łobodziński, Gzyl, Dul (d) – (7:11:8:4)
6. (59,31) Paluch, Rafalski, M. Grygolec, Wardzała – (8:14:10:4)
7. (58,37) Hurysz, Sroka, Przanowski, Heleniak – (10:17:11:4)
8. (62,31) Warduliński, Gromniak, A. Grygolec (w/2m.) – (10:17:14:6)
9. (60,13) Rafalski, Heleniak, Kiciński – (11:17:17:8)
10. (60,49) Łobodziński, Gzyl, M. Grygolec, Hurysz (u) – (12:17:20:10)
11. (59,99) Paluch, Sroka, Warduliński, Madej – (14:20:21:10)
12. (60,78) A. Grygolec, Przanowski, Wardzała, Stojanowski (u) – (17:20:23:11)
13. (60,39) Przanowski, M. Grygolec, Madej – (19:20:26:12)
14. (61,78) Warduliński, Gzyl, Kiciński, Hurysz (w/2m.) – (20:20:29:14)
15. (60,68) Stojanowski, Sroka, Rafalski, Gromniak – (22:23:30:14)
16. (59,95) Paluch, Łobodziński, A. Grygolec, Heleniak – (23:26:32:14)
17. (61,44) Rafalski, Kiciński, Madej – (25:26:35:15)
18. (60,88) Przanowski, Wardzała, M. Grygolec (w/u) – (25:26:38:17)
19. (60,46) Stojanowski, A. Grygolec, Gzyl, Warduliński – (27:29:38:18)
20. (59,83) Paluch, Łobodziński, Sroka, Gromniak – (28:32:40:18)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1920+146
2911-52
389+34
489+19
597-31
697-41
796-80
895-75

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024

Skip to content