DMPJ: Stal Gorzów najlepsza na H4 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Stal Gorzów najlepsza na H4

2 runda ćwierćfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów została rozegrana w środowy wieczór w Grudziądzu. Gospodarze zajęli drugie miejsce, a musieli uznać wyższość gorzowskiej Stali. Wśród podopiecznych Roberta Kempińskiego najlepiej spisał się Kacper Pludra, zdobywca 13 punktów.

Wyniki:

I. Stal Gorzów – 45 pkt
13. Jakub Stojanowski – 10 (2,2,3,3,w,w)
14. Oskar Paluch – 17 (3,3,3,3,3,2)
15. Mateusz Bartkowiak – Z/Z
16. Oskar Hurysz – 18 (3,3,3,3,3,3)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 41 pkt
1. Jan Przanowski – 9 (2,2,2,1,2)
2. Wiktor Rafalski – 9 (1,3,1,2,2)
3. Kacper Pludra – 13 (3,3,2,2,3)
4. Kacper Łobodziński – 10 (2,1,1,3,3)
17. Kacper Warduliński – NS

III. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 25 pkt
9. Aleksander Grygolec – 9 (2,2,1,3,1)
10. Jakub Sroka – 7 (1,2,2,1,1)
11. Miłosz Grygolec – 6 (1,1,-,2,2)
12. Jakub Kiciński – 0 (0,-,0,-,-)
19. Mateusz Dul – 3 (u,2,1,w)

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 9 pkt
5. Mateusz Gzyl – 4 (1,1,0,2,0)
6. Jan Heleniak – 2 (0,0,1,0,1)
7. Brajan Gromniak – 2 (0,1,-,1,0)
8. Piotr Wardzała – 0 (0,-,0,0,-)
18. Paweł Pikul – 1 (0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Paluch, Łobodziński, Gzyl, Kiciński – (2:1:0:3)
2. Pludra, Stojanowski, M. Grygolec, Heleniak – (5:1:1:5)
3. Paluch, A. Grygolec, Rafalski, Wardzała – (6:1:3:8)
4. Hurysz, Przanowski, Sroka, Gromniak – (8:1:4:11)
5. Hurysz, A. Grygolec, Łobodziński, Heleniak – (9:1:6:14)
6. Pludra, Sroka, Gzyl, Bartkowiak (ns) – (12:2:8:14)
7. Rafalski, Stojanowski, Gromniak, Dul (u) – (15:3:8:16)
8. Paluch, Przanowski, M. Grygolec, Pikul – (17:3:9:19)
9. Stojanowski, Sroka, Łobodziński, Wardzała – (18:3:11:22)
10. Paluch, Pludra, A. Grygolec, Pikul – (20:3:12:25)
11. Hurysz, Dul, Rafalski, Gzyl – (21:3:14:28)
12. Stojanowski, Przanowski, Heleniak, Kiciński – (23:4:14:31)
13. Hurysz, Pludra, Dul, Wardzała – (25:4:15:34)
14. Łobodziński, M. Grygolec, Gromniak, Bartkowiak (ns) – (28:5:17:34)
15. Paluch, Rafalski, Sroka, Heleniak – (30:5:18:37)
16. A. Grygolec, Gzyl, Przanowski, Stojanowski (w) – (31:7:21:37)
17. Hurysz, Przanowski, Pikul, Dul (w) – (33:8:21:40)
18. Łobodziński, M. Grygolec, Heleniak, Stojanowski (w) – (36:9:23:40)
19. Hurysz, Rafalski, Sroka, Gromniak – (38:9:24:43)
20. Pludra, Paluch, A. Grygolec, Gzyl – (41:9:25:45)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content