DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Gorzowie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM w Gorzowie

We wtorkowe popołudnie zainaugurowano ćwierćfinałową rywalizację w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Pierwsza runda padła łupem gospodarzy z Gorzowa, którzy okazali się zdecydowanie najlepsi na własnym torze. Ekipa MASZEWSKI GKM zajęła drugie miejsce z dorobkiem 35 punktów, a już po swoim pierwszym starcie i upadku wycofał się z zawodów Kevin Małkiewicz.

Wyniki:

I. Stal Gorzów – 47 pkt
1. Jakub Stojanowski – 17 (3,3,3,3,3,2)
2. Oskar Hurysz – 15 (3,3,2,3,3,1)
3. Mateusz Bartkowiak – 0 (u/-,ns)
4. Oskar Paluch – 15 (3,3,3,3,d,3)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 35 pkt
5. Wiktor Rafalski – 11 (2,1,3,1,2,2)
6. Kevin Małkiewicz – 0 (w,ns)
7. Jan Przanowski – 12 (2,2,3,w,3,2)
8. Kacper Łobodziński – 12 (2,1,2,2,2,3)

III. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 22 pkt
13. Aleksander Grygolec – 7 (3,1,1,1,1)
14. Jakub Sroka – 6 (1,2,1,1,1)
15. Miłosz Grygolec – 9 (0,2,2,2,3)
16. Jakub Kiciński – 0 (w,w,ns,ns,ns)

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 12 pkt
9. Mateusz Gzyl – 5 (1,2,2,0,0)
10. Jan Heleniak – 1 (1,d,-,-,-)
11. Brajan Gromniak – 3 (2,0,1,w,-)
12. Piotr Wardzała – 1 (0,0,0,1,0)
19. Sebastian Madej – 2 (0,0,2,0)

Bieg po biegu:
1. (60,56) Paluch, Rafalski, Sroka, Wardzała – (3:2:0:1)
2. (61,51) Grygolec, Gromniak, Bartkowiak, Małkiewicz (w) – (3:2:2:4)
3. (60,25) Hurysz, Łobodziński, Gzyl, Grygolec – (6:4:3:4)
4. (61,02) Stojanowski, Przanowski, Heleniak, Kiciński (w) – (9:6:4:4)
5. (59,87) Paluch, Gzyl, Kiciński (w), Małkiewicz (ns) – (12:6:6:4)
6. (61,07) Stojanowski, Grygolec, Rafalski, Heleniak (d) – (15:7:6:6)
7. (61,18) Hurysz, Przanowski, Grygolec, Wardzała – (18:9:6:7)
8. (61,00) Stojanowski, Sroka, Łobodziński, Gromniak – (21:10:6:9)
9. (60,47) Paluch, Łobodziński, Grygolec, Madej – (24:12:6:10)
10. (60,91) Przanowski, Gzyl, Sroka, Bartkowiak (ns) – (24:15:8:11)
11. (61,41) Rafalski, Hurysz, Gromniak, Kiciński (ns) – (26:18:9:11)
12. (60,14) Stojanowski, Grygolec, Rafalski, Wardzała – (29:19:9:13)
13. (61,04) Hurysz, Łobodziński, Wardzała, Kiciński (ns) – (32:21:10:13)
14. (61,03) Paluch, Grygolec, Gromniak (w), Przanowski (w) – (35:21:10:15)
15. (61,29) Hurysz, Łobodziński, Sroka, Madej – (38:23:10:16)
16. (60,78) Stojanowski, Rafalski, Grygolec, Gzyl – (41:25:10:17)
17. (61,81) Przanowski, Madej, Kiciński (ns), Paluch (d) – (41:28:12:17)
18. (60,63) Paluch, Przanowski, Sroka, Wardzała – (44:30:12:18)
19. (61,92) Grygolec, Rafalski, Hurysz, Madej – (45:32:12:21)
20. (61,11) Łobodziński, Stojanowski, Grygolec, Gzyl – (47:35:12:22)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content