FUH VOYAR sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

FUH VOYAR sponsorem GKM-u!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów GKM S.A. dołączyła kolejna firma. Naszym partnerem jest firma FUH VOYAR.

VOYAR oferuje kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie instalacji grzewczych, fotowoltaicznych oraz wodno-kanalizacyjnych. To indywidualne podejście do klienta polegające na dostosowaniu do jego potrzeb najlepszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań. To miejsce, w którym doświadczony i wykwalifikowany zespół prowadzi klienta przez cały proces inwestycji, a także służy asystą po jej zakończeniu zapewniając gwarancję oraz usługi konserwacyjne, dzięki współdziałaniu z autoryzowanymi serwisantami.

Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, VOYAR pomaga wszystkim klientom w procesie uzyskania dofinansowania z programów oferowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (m.in. Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Mój Prąd). Nasz sponsor wspiera przy każdym etapie dotacyjnym, aż do zakończenia procedury, czyli otrzymania przez beneficjenta pieniędzy na konto.”

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ul. Szosa Toruńska 33, a godziny otwarcia to 7:00 – 16:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content