DERBY w niedzielę! To musisz wiedzieć przed meczem #GRUTOR! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DERBY w niedzielę! To musisz wiedzieć przed meczem #GRUTOR!

W niedzielę 18 czerwca o godzinie 19:15 rozegrane zostanie spotkanie X rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ GKM podejmie ekipę For Nature Solutions KS Apator Toruń.

KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl! Obecnie dostępne tylko wejściówki w cenie 45 złotych – na miejsca stojące. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

Pierwsza kasa stadionu otwarta od godziny 12:00, a bramy stadionu otwieramy o 17:15. W związku z ogromnym zainteresowaniem niedzielnym meczem apelujemy o wcześniejsze przybycie na stadion, aby uniknąć problemów z wejściem. Stoisko oficjalnego sklepu GKM S.A. mieścić się będzie na terenie stadionu przy bramie głównej od ul. Dadosa. Będzie można tam nabyć programy zawodów #GRULUB w cenie 10 złotych. Programy będą także dostępne w kasie nr 3 w godzinach 12:00 – 17:00.

Nie będzie sprzedaży w kasach dla kibiców z Torunia ze względu na komplet sprzedanych biletów na ich strefę, a programy zawodów będą dostępne w punkcie gastronomicznym Don Corleone Grudziądz na sektorze gości. Fani For Nature Solutions KS Toruń nie mogą być ubrani we własne barwy klubowe, jeśli zasiadają na sektorach przeznaczonych dla gospodarzy.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content