DMPJ: MASZEWSKI GKM wygrywa rundę w Gdańsku! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM wygrywa rundę w Gdańsku!

Wygraną drużyny MASZEWSKI GKM Grudziądz zakończyła się 3 runda eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegrana w środowe popołudnie na torze w Gdańsku. Podopieczni Roberta Kościechy, którzy startowali bez lidera formacji juniorów Kacpra Pludry wywalczyli 41 punktów i bez większych kłopotów zapewnili sobie już awans do kolejnej rundy rozgrywek. Najwięcej do dorobku żółto-niebieskich dorzucił Kacper Łobodziński (12).

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 41 pkt
13. Kevin Małkiewicz – 8 (1,3,3,1,d)
14. Jan Przanowski – 10 (2,3,2,u,3)
15. Wiktor Rafalski – 11 (1,2,2,3,3)
16. Kacper Łobodziński – 12 (3,3,2,3,1)

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 36 pkt
5. Wiktor Przyjemski – 15 (3,3,3,3,3)
6. Olivier Buszkiewicz – 10 (2,2,1,3,2)
7. Bartosz Nowak – 8 (1,2,1,2,2)
8. Jakub Kowalski – 3 (0,0,2,0,1)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 25 pkt
1. Miłosz Wysocki – 9 (t,2,3,2,2)
2. Seweryn Orgacki – 7 (3,d,1,2,1)
3. Mateusz Łopuski – 8 (0,1,3,1,3)
4. Eryk Kamiński – 1 (1,w,w,ns,ns)

IV. KS Toruń – 17 pkt
9. Mateusz Affelt – 4 (2,1,0,0,1)
10. Oskar Rumiński – 3 (2,d,w,1,0)
11. Antoni Kawczyński – 5 (3,1,0,1,w)
12. Jakub Breński – 5 (d,1,0,2,2)

Bieg po biegu:
1. (65,47) Przyjemski, Przanowski, Kamiński, Breński (d) – (1:3:0:2)
2. (65,92) Kawczyński, Buszkiewicz, Małkiewicz, Łopuski – (1:5:3:3)
3. (66,02) Orgacki, Affelt, Rafalski, Kowalski – (4:5:5:4)
4. (66,70) Łobodziński, Rumiński, Nowak, Wysocki (t) – (4:6:7:7)
5. (65,68) Łobodziński, Buszkiewicz, Affelt, Kamiński (w) – (4:8:8:10)
6. (64,65) Przyjemski, Rafalski, Łopuski, Rumiński (d) – (5:11:8:12)
7. (65,97) Małkiewicz, Nowak, Breński, Orgacki (d) – (5:13:9:15)
8. (67,02) Przanowski, Wysocki, Kawczyński, Kowalski – (7:13:10:18)
9. (66,16) Małkiewicz, Kowalski, Kamiński (w), Rumiński (w) – (7:15:10:21)
10. (65,41) Łopuski, Przanowski, Nowak, Affelt – (10:16:10:23)
11. (64,12) Przyjemski, Łobodziński, Orgacki, Kawczyński – (11:19:10:25)
12. (65,93) Wysocki, Rafalski, Buszkiewicz, Breński – (14:20:10:27)
13. (65,71) Łobodziński, Breński, Łopuski, Kowalski – (15:20:12:30)
14. (65,67) Rafalski, Nowak, Kawczyński, Kamiński (ns) – (15:22:13:33)
15. (66,70) Buszkiewicz, Orgacki, Rumiński, Przanowski (u) – (17:25:14:33)
16. (64,13) Przyjemski, Wysocki, Małkiewicz, Affelt – (19:28:14:34)
17. (65,01) Przanowski, Breński, Kowalski, Kamiński (ns) – (19:29:16:37)
18. (67,46) Łopuski, Nowak, Affelt, Małkiewicz (d) – (22:31:17:37)
19. (66,15) Rafalski, Buszkiewicz, Orgacki, Rumiński – (23:33:17:40)
20. (64,38) Przyjemski, Wysocki, Łobodziński, Kawczyński (w) – (25:36:17:41)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
112+14
212+12
312+6
412+4
510-4
610-6
710-12
810-14

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content