DMPJ: MASZEWSKI GKM wygrywa rundę w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM wygrywa rundę w Grudziądzu!

2 runda eliminacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegrana została w środę na torze przy Hallera 4. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, którzy wywalczyli 46 punktów. Wśród podopiecznych Roberta Kościechy najwięcej punktów na swoim koncie zgromadził Jan Przanowski (13). Ekipa MASZEWSKI GKM po dwóch rozegranych rundach jest liderem tabeli naszej grupy.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 46 pkt
1. Jan Przanowski – 13 (3,3,3,2,2)
2. Kacper Łobodziński – 8 (2,3,d,-,3)
3. Kevin Małkiewicz – 11 (2,2,2,3,2)
4. Wiktor Rafalski – 6 (2,2,-,2,-)
17. Kacper Pludra – 8 (3,2,3)

II. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 32 pkt
5. Mateusz Łopuski – 8 (1,3,2,1,1)
6. Miłosz Wysocki – 10 (3,1,2,3,1)
7. Seweryn Orgacki – 11 (2,2,1,3,3)
8. Eryk Kamiński – 3 (1,1,w,0,1)

III. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 31 pkt
9. Wiktor Przyjemski – 15 (3,3,3,3,3)
10. Bartosz Nowak – 6 (0,1,2,1,2)
11. Jakub Kowalski – 3 (1,0,1,1,0)
12. Olivier Buszkiewicz – 7 (3,1,1,2,0)

IV. KS Toruń – 11 pkt
13. Krzysztof Lewandowski – 1 (w,0,1,0,w)
14. Mateusz Affelt – 3 (0,2,0,0,1)
15. Oskar Rumiński – 2 (0,0,0,0,2)
16. Jakub Breński – 5 (1,0,3,1,0)

Bieg po biegu:
1. Buszkiewicz, Rafalski, Łopuski, Affelt – (2:1:3:0)
2. Wysocki, Małkiewicz, Kowalski, Lewandowski (w) – (4:4:4:0)
3. Przyjemski, Łobodziński, Kamiński, Rumiński – (6:5:7:0)
4. Przanowski, Orgacki, Breński, Nowak – (9:7:7:1)
5. Przyjemski, Rafalski, Wysocki, Breński – (11:8:10:1)
6. Łopuski, Małkiewicz, Nowak, Rumiński – (13:11:11:1)
7. Łobodziński, Orgacki, Buszkiewicz, Lewandowski – (16:13:12:1)
8. Przanowski, Affelt, Kamiński, Kowalski – (19:14:12:3)
9. Pludra, Nowak, Lewandowski, Kamiński (w) – (22:14:14:4)
10. Przyjemski, Małkiewicz, Orgacki, Affelt – (24:15:17:4)
11. Breński, Łopuski, Kowalski, Łobodziński (d) – (24:17:18:7)
12. Przanowski, Wysocki, Buszkiewicz, Rumiński – (27:19:19:7)
13. Małkiewicz, Buszkiewicz, Breński, Kamiński – (30:19:21:8)
14. Orgacki, Rafalski, Kowalski, Rumiński – (32:22:22:8)
15. Wysocki, Pludra, Nowak, Affelt – (34:25:23:8)
16. Przyjemski, Przanowski, Łopuski, Lewandowski – (36:26:26:8)
17. Łobodziński, Rumiński, Kamiński, Kowalski – (39:27:26:10)
18. Pludra, Nowak, Łopuski, Lewandowski (w) – (42:28:28:10)
19. Orgacki, Małkiewicz, Affelt, Buszkiewicz – (44:31:28:11)
20. Przyjemski, Przanowski, Wysocki, Breński – (46:32:31:11)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content