PKN ORLEN sponsorem generalnym drużyn młodzieżowych i szkółki żużlowej GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

PKN ORLEN sponsorem generalnym drużyn młodzieżowych i szkółki żużlowej GKM S.A.!

Polski Koncern Naftowy ORLEN został sponsorem generalnym drużyn młodzieżowych i szkółki żużlowej GKM Grudziądz w sezonie 2023! To bardzo ważne wsparcie dla naszego klubu i przede wszystkim młodych żużlowców, którzy na co dzień startują w rozgrywkach U24 Ekstraligi, czy też Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, a także adeptów rozpoczynających swoją przygodę z czarnym sportem.

W czwartek na stadionie przy Hallera pojawił się Prezes Zarządu PKN ORLEN Daniel Obajtek, który wziął udział w spotkaniu z naszą drużyną – zarówno ekipą juniorów, jak i seniorami oraz sztabem szkoleniowym – w towarzystwie m.in. Prezydenta Grudziądza Maciej Glamowski oraz Prezesa Rządowego Centrum Legislacji Krzysztofa Szczuckiego.

GKM S.A. od kilku lat sukcesywnie zwiększa nakłady finansowe i stawia na szkolenie młodzieży, aby w przyszłości o sile klubu stanowili wychowankowie. Dzięki wsparciu tak dużego partnera ten cel będzie zdecydowanie prostszy do realizacji.

Fotorelację z czwartkowego wydarzenia przygotował Mariusz Nasieniewski.

 

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content