PKN ORLEN sponsorem generalnym drużyn młodzieżowych i szkółki żużlowej GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

PKN ORLEN sponsorem generalnym drużyn młodzieżowych i szkółki żużlowej GKM S.A.!

Polski Koncern Naftowy ORLEN został sponsorem generalnym drużyn młodzieżowych i szkółki żużlowej GKM Grudziądz w sezonie 2023! To bardzo ważne wsparcie dla naszego klubu i przede wszystkim młodych żużlowców, którzy na co dzień startują w rozgrywkach U24 Ekstraligi, czy też Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, a także adeptów rozpoczynających swoją przygodę z czarnym sportem.

W czwartek na stadionie przy Hallera pojawił się Prezes Zarządu PKN ORLEN Daniel Obajtek, który wziął udział w spotkaniu z naszą drużyną – zarówno ekipą juniorów, jak i seniorami oraz sztabem szkoleniowym – w towarzystwie m.in. Prezydenta Grudziądza Maciej Glamowski oraz Prezesa Rządowego Centrum Legislacji Krzysztofa Szczuckiego.

GKM S.A. od kilku lat sukcesywnie zwiększa nakłady finansowe i stawia na szkolenie młodzieży, aby w przyszłości o sile klubu stanowili wychowankowie. Dzięki wsparciu tak dużego partnera ten cel będzie zdecydowanie prostszy do realizacji.

Fotorelację z czwartkowego wydarzenia przygotował Mariusz Nasieniewski.

 

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content