Lider przyjeżdża na H4. To musisz wiedzieć przed meczem #GRUWRO! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Lider przyjeżdża na H4. To musisz wiedzieć przed meczem #GRUWRO!

W piątek 19 maja o godzinie 20:30 rozegrane zostanie spotkanie VI rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ GKM podejmie ekipę lidera tabeli BETARD Sparty Wrocław.

KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl! Decyzją Zarządu GKM S.A. wejściówki na to spotkanie dostępne w cenie 25 złotych (bez podziału na normalne i ulgowe) Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Posiadacze karnetów otrzymają przy wejściu na stadion programy zawodów GRATIS! Chcemy ścigać się dla Was przy wypełnionych trybunach, dlatego też z powodu niesatysfakcjonujących wyników drużyny zadecydowaliśmy o promocyjnych cenach na starcie z liderem PGE Ekstraligi!

Pierwsza kasa stadionu otwarta od godziny 12:00, a bramy stadionu otwieramy o 18:30. Stoisko oficjalnego sklepu GKM S.A. mieścić się będzie na terenie stadionu przy bramie głównej od ul. Dadosa. Będzie można tam nabyć programy zawodów #GRUWRO w cenie 10 złotych. Programy będą także dostępne w kasie nr 3 do godziny 17:30. Kasa dla kibiców z Wrocławia mieści się przed ich strefą. Bilety na sektor gości w cenie 50 złotych, a programy zawodów będą dostępne w punkcie gastronomicznym na sektorze.

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
114
210
310
48
56
66
74
84
Skip to content