Norbert Krakowiak wypożyczony do Poznania! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Norbert Krakowiak wypożyczony do Poznania!

Kadra ZOOLESZCZ GKM Grudziądz na sezon 2023 w środę została uszczuplona o jednego seniora. Informujemy, że Norbert Krakowiak został wypożyczony do ebebe PSŻ Poznań, występującego w 1. Lidze Żużlowej.

„Norbi” do Grudziądza trafił przed sezonem 2021 i zaliczył w naszych barwach wiele dobrych występów. Niestety, jego wejście w sezon 2023 nie było zbyt udane, dlatego też w składzie żółto-niebieskich pojawił się tylko w dwóch z czterech spotkań PGE Ekstraligi. W Gorzowie wywalczył on 2 punkty w czterech startach, a tylko niewiele lepiej było w występie na własnym torze przeciwko FOGO Unii Leszno, kiedy to wychowanek Ostrovii zanotował na swoim koncie 3 „oczka” i bonus. W związku brakiem osiągnięcia regulaminowej liczby punktów uniemożliwiającej zmianę klubu już teraz postanowiono o wypożyczeniu na zaplecze PGE Ekstraligi, aby zawodnik mógł regularnie startować w zawodach i powrócić do swojej optymalnej dyspozycji. Krakowiak porozumiał się z klubem z Poznania i to właśnie w stolicy Wielkopolski spędzi resztę tegorocznych rozgrywek.

Norbertowi dziękujemy za ten czas spędzony w Grudziądzu i życzymy wszystkiego co najlepsze oraz odbudowy formy na zapleczu PGE Ekstraligi!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content