Norbert Krakowiak wypożyczony do Poznania! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Norbert Krakowiak wypożyczony do Poznania!

Kadra ZOOLESZCZ GKM Grudziądz na sezon 2023 w środę została uszczuplona o jednego seniora. Informujemy, że Norbert Krakowiak został wypożyczony do ebebe PSŻ Poznań, występującego w 1. Lidze Żużlowej.

„Norbi” do Grudziądza trafił przed sezonem 2021 i zaliczył w naszych barwach wiele dobrych występów. Niestety, jego wejście w sezon 2023 nie było zbyt udane, dlatego też w składzie żółto-niebieskich pojawił się tylko w dwóch z czterech spotkań PGE Ekstraligi. W Gorzowie wywalczył on 2 punkty w czterech startach, a tylko niewiele lepiej było w występie na własnym torze przeciwko FOGO Unii Leszno, kiedy to wychowanek Ostrovii zanotował na swoim koncie 3 „oczka” i bonus. W związku brakiem osiągnięcia regulaminowej liczby punktów uniemożliwiającej zmianę klubu już teraz postanowiono o wypożyczeniu na zaplecze PGE Ekstraligi, aby zawodnik mógł regularnie startować w zawodach i powrócić do swojej optymalnej dyspozycji. Krakowiak porozumiał się z klubem z Poznania i to właśnie w stolicy Wielkopolski spędzi resztę tegorocznych rozgrywek.

Norbertowi dziękujemy za ten czas spędzony w Grudziądzu i życzymy wszystkiego co najlepsze oraz odbudowy formy na zapleczu PGE Ekstraligi!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content