Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. kolejny rok wspierają grudziądzki żużel! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. kolejny rok wspierają grudziądzki żużel!

Miło nam poinformować, że kolejny rok partnerem naszego klubu będą Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. z siedzibą w Grudziądzu!

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. działają na międzynarodowym rynku uzbrojenia, jako specjalistyczny zakład rakietowej techniki obronnej przede wszystkim średniego i dalekiego zasięgu i są firmą posiadającą niekwestionowane doświadczenie ugruntowane 55-letnią tradycją w remontach i modernizacji techniki rakietowej Sił Zbrojnych.

Nasz partner jest firmą profesjonalną, wspierającą polską myśl techniczną, promując rozwój nowych technologii i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w technice rakietowej Sił Zbrojnych. Osiągnięcia zakładu w tym zakresie spotkały się z wysokim uznaniem wśród polskich inżynierów i naukowców oraz międzynarodowych ekspertów i specjalistów wojskowych. WZU osiągnął znaczącą pozycję w międzynarodowej grupie przedsiębiorstw modernizujących uzbrojenie rakietowe i jest jednym z przodujących na rynku europejskim w zakresie remontów przeciwlotniczych zestawów rakietowych.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content