Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. kolejny rok wspierają grudziądzki żużel! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. kolejny rok wspierają grudziądzki żużel!

Miło nam poinformować, że kolejny rok partnerem naszego klubu będą Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. z siedzibą w Grudziądzu!

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. działają na międzynarodowym rynku uzbrojenia, jako specjalistyczny zakład rakietowej techniki obronnej przede wszystkim średniego i dalekiego zasięgu i są firmą posiadającą niekwestionowane doświadczenie ugruntowane 55-letnią tradycją w remontach i modernizacji techniki rakietowej Sił Zbrojnych.

Nasz partner jest firmą profesjonalną, wspierającą polską myśl techniczną, promując rozwój nowych technologii i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w technice rakietowej Sił Zbrojnych. Osiągnięcia zakładu w tym zakresie spotkały się z wysokim uznaniem wśród polskich inżynierów i naukowców oraz międzynarodowych ekspertów i specjalistów wojskowych. WZU osiągnął znaczącą pozycję w międzynarodowej grupie przedsiębiorstw modernizujących uzbrojenie rakietowe i jest jednym z przodujących na rynku europejskim w zakresie remontów przeciwlotniczych zestawów rakietowych.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content