AgroTrans nowym sponsorem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

AgroTrans nowym sponsorem klubu!

Miło nam poinformować, że grono naszych sponsorów na sezon 2023 powiększyło się o kolejną firmę. GKM S.A. wspierać będzie w tym roku AgroTrans!

Nasz sponsor wykonuje usługi transportowe w postaci krajowego transportu drogowego towarów. Opiera się głównie na przewozie ładunków chłodniczych. Świadczy również usługi spedycji krajowej. Jako rodzinna firma z ponad dwudziestoletnią tradycją AgroTrans stara się wykonywać usługi na możliwie najwyższym poziomie. Kierując się rzetelnością i starannością w działaniu, w sposób nieprzerwany poszerza grono stałych klientów, co ma odzwierciedlenie w systematycznym wzroście obrotów generowanych przez firmę. Ugruntowana pozycja oraz zdobyte doświadczenie w branży pozwoliły ukierunkować się na stały, zrównoważony rozwój. W miarę możliwości firma rozbudowuje i unowocześnia park maszynowy.

Nowy partner GKM S.A. przewozi różne rodzaje ładunków, a w szczególności oferuje przewóz żywności w odpowiednich warunkach, z kontrolą temperatury. Świadczy usługi spedycji krajowej, a dzięki wykorzystaniu własnej bazy transportowej może zaproponować konkurencyjne ceny.

Więcej informacji na temat firmy można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ! Siedziba AgroTrans mieści się w Grudziądzu przy ul. Kwidzyńskiej 30, a kontakt możliwy pod numerem telefonu 501 093 833.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content