AgroTrans nowym sponsorem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

AgroTrans nowym sponsorem klubu!

Miło nam poinformować, że grono naszych sponsorów na sezon 2023 powiększyło się o kolejną firmę. GKM S.A. wspierać będzie w tym roku AgroTrans!

Nasz sponsor wykonuje usługi transportowe w postaci krajowego transportu drogowego towarów. Opiera się głównie na przewozie ładunków chłodniczych. Świadczy również usługi spedycji krajowej. Jako rodzinna firma z ponad dwudziestoletnią tradycją AgroTrans stara się wykonywać usługi na możliwie najwyższym poziomie. Kierując się rzetelnością i starannością w działaniu, w sposób nieprzerwany poszerza grono stałych klientów, co ma odzwierciedlenie w systematycznym wzroście obrotów generowanych przez firmę. Ugruntowana pozycja oraz zdobyte doświadczenie w branży pozwoliły ukierunkować się na stały, zrównoważony rozwój. W miarę możliwości firma rozbudowuje i unowocześnia park maszynowy.

Nowy partner GKM S.A. przewozi różne rodzaje ładunków, a w szczególności oferuje przewóz żywności w odpowiednich warunkach, z kontrolą temperatury. Świadczy usługi spedycji krajowej, a dzięki wykorzystaniu własnej bazy transportowej może zaproponować konkurencyjne ceny.

Więcej informacji na temat firmy można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ! Siedziba AgroTrans mieści się w Grudziądzu przy ul. Kwidzyńskiej 30, a kontakt możliwy pod numerem telefonu 501 093 833.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content