Inpak kolejny rok z naszym klubem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Inpak kolejny rok z naszym klubem!

Nie zwalniamy tempa i podpisujemy kolejne umowy sponsorskie. Pozyskujemy zarówno nowych partnerów, jak i przedłużamy współpracę z dotychczasowymi. Dziś miło nam poinformować, że na sezon 2023 zostaje z nami Firma Inpak!

Inpak to rodzinne przedsiębiorstwo powstałe w 1992 roku. Na przestrzeni ponad 30 lat firma nieustannie się rozwija i dostosowuje działalność do potrzeb rynku. Specjalizuje się w budowie i sprzedaży gotowych budynków mieszkalnych oraz usługach budowlanych.

Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu przy ul. Trynkowej 49. Wszelkich informacji na temat naszego sponsora można uzyskać TUTAJ oraz pod numerem telefonu 56 46 48 788.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego wieloletniego sponsora!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
114
210
310
48
56
66
74
84
Skip to content