Clima Komfort z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Clima Komfort z nową umową sponsorską!

Kolejny wieloletni partner GKM S.A. zdecydował się na przedłużenie współpracy. Miło nam poinformować, że w sezonie 2023 nasz klub nadal będzie wspierać grudziądzka firma Clima Komfort!

Misją firmy jest kompleksowa budowa zaawansowanych systemów wentylacyjnych, chłodniczych, grzewczych i wodno-kanalizacyjnych z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz dbałością o komfort i satysfakcję klienta. Obecna na polskim rynku od ponad 25 lat firma Clima Komfort jest generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych. Kolejne prestiżowe obiekty na liście referencyjnej spółki uplasowały ją w gronie czołowych wykonawców w branży.

Nasz sponsor oferuje kompleksową obsługę począwszy od opracowania koncepcji, projektu, poprzez montaż i uruchomienie, kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Realizuje inwestycje na terenie całego kraju. Poza siedzibą w Grudziądzu, posiada też biura w Bydgoszczy i w Warszawie.

Pełną ofertę, jak i więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, lub pod numerem telefonu 56 46 223 21. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego sponsora!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content