SARA kolejny rok sponsorem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SARA kolejny rok sponsorem klubu!

Firma SARA Workwear, czołowy, polski producent odzieży roboczej przedłuża umowę sponsorską na kolejny sezon, pokazując tym samym wielkie zaangażowanie w działalność lokalnego klubu. Adam Pieściński, członek Zarządu firmy SARA wraz z prezesem GKM S.A. Marcinem Murawskim oficjalnie parafowali warunki współpracy w sezonie 2023.

Ciągły rozwój, najwyższa jakość produktów oraz wysoka funkcjonalność odzieży pozwoliły firmie na uplasowanie się w czołówce producentów odzieży roboczej. Polskie przedsiębiorstwo jakim jest SARA Workwear oferuje komfortową odzież roboczą i ochronną dla każdego klienta. Silna pozycja na rynku wynika z zaufania klientów, które producent zyskał tworząc produkty, w których każdy pracownik czuje się bezpiecznie i komfortowo.

Siedziba naszego wieloletniego sponsora znajduje się w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 105, a od października 2022r. produkty firmy SARA Workwear można znaleźć w nowym sklepie firmowym ABC BHP zlokalizowanym przy ul. Konarskiego 41.

SARA Workwear od zawsze związana jest z Grudziądzem, w którym od ponad 30 lat produkuje komfortową, trwałą i innowacyjną odzież roboczą oraz ochronną. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa uwidacznia się w inwestycjach realizowanych na terenie naszego miasta: nowoczesne centrum logistyczne oraz nowy sklep; wszystko to sprawia, że Sara jest liderem na rynku krajowym, a także jest dobrze znana poza granicami kraju!

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na jej stronie internetowej SARA Workwear – Odzież Robocza

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content