Visscher-Caravelle sponsorem głównym GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Visscher-Caravelle sponsorem głównym GKM S.A.!

Miło nam poinformować o przedłużeniu współpracy z naszym wieloletnim partnerem. Kolejny rok grudziądzki żużel wspierać będzie firma Visscher-Caravelle, który będzie jednym ze sponsorów głównych naszego klubu!

Visscher-Caravelle Poland jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą maty samochodowe. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu, a wyroby zakładu trafiają do niemal wszystkich producentów aut na świecie (m.in. BMW, Mercedes, Lamborghini, Maserati, Jaguar, Land Rover, Ford, Fiat, Subaru, Volvo Truck etc.). W 2022 roku firma znalazła się wśród najlepszych pracodawców w kraju według rankingu magazynu FORBES „Poland’s Best Employers” oraz wygrała ogólnopolski konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” w kategorii dużych przedsiębiorstw.

Firma zatrudnia niemal 800 osób, a jej siedziba mieści się przy ul. Składowej 7. Żeby dowiedzieć się jak wygląda jej funkcjonowanie na co dzień albo dołączyć do zespołu, obserwuj ich media społecznościowe:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content