Visscher-Caravelle sponsorem głównym GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Visscher-Caravelle sponsorem głównym GKM S.A.!

Miło nam poinformować o przedłużeniu współpracy z naszym wieloletnim partnerem. Kolejny rok grudziądzki żużel wspierać będzie firma Visscher-Caravelle, który będzie jednym ze sponsorów głównych naszego klubu!

Visscher-Caravelle Poland jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą maty samochodowe. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu, a wyroby zakładu trafiają do niemal wszystkich producentów aut na świecie (m.in. BMW, Mercedes, Lamborghini, Maserati, Jaguar, Land Rover, Ford, Fiat, Subaru, Volvo Truck etc.). W 2022 roku firma znalazła się wśród najlepszych pracodawców w kraju według rankingu magazynu FORBES „Poland’s Best Employers” oraz wygrała ogólnopolski konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” w kategorii dużych przedsiębiorstw.

Firma zatrudnia niemal 800 osób, a jej siedziba mieści się przy ul. Składowej 7. Żeby dowiedzieć się jak wygląda jej funkcjonowanie na co dzień albo dołączyć do zespołu, obserwuj ich media społecznościowe:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content