Sezon coraz bliżej! Karnety na #GKM2023 tylko do 31 marca! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sezon coraz bliżej! Karnety na #GKM2023 tylko do 31 marca!

8 kwietnia startują rozgrywki PGE Ekstraligi. Grudziądzanie tego dnia o godzinie 20:30 na H4 podejmą ekipę z Częstochowy. Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze ZOOLESZCZ GKM w sezonie 2023, a w sprzedaży są już wszystkie dostępne miejsca, również te niezarezerwowane przez dotychczasowych posiadaczy karnetów!

Karnety można nabywać w sekretariacie GKM S.A. przy ul. Hallera 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. poprzez stronę internetową www.BILETYnaGKM.pl. Obowiązują one na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Dodatkowo karnetowicze w cenie swojej wejściówki będą mogli skorzystać ze zniżek w programie lojalnościowym GKM Premium. Sprawdź szczegóły TUTAJ!

Nowością w tegorocznej kampanii sprzedaży karnetów są dostępne miejsca na Sektorze D (Trybuna Główna). Do ogólnodostępnej sprzedaży trafiło też wiele atrakcyjnych miejsc na stadionie w innych sektorach.

Specjalna oferta dla firm. Karnety na GKM2023 nawet 12% taniej! KLIKNIJ TUTAJ i zobacz szczegóły!

Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 9,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, BLIK, a także Masterpass.

Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie. Po raz pierwszy od kilku lat GKM S.A. zdecydował się na podniesienie cen karnetów i biletów ze względu na rosnące koszty. Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu

Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem). Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać internetowo pod adresem e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content