Klinika stomatologiczna Maszewski Dental Clinic przedłuża umowę sponsorską z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Klinika stomatologiczna Maszewski Dental Clinic przedłuża umowę sponsorską z GKM S.A.!

Z przyjemnością informujemy, że udało nam się przedłużyć kolejną umowę sponsorską. W sezonie 2023 Maszewski Dental Clinic będzie kontynuować swoje wsparcie dla naszej drużyny GKM S.A.

Maszewski Dental Clinic to klinika stomatologiczna, która oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne, a w szczególności specjalizuje się w metamorfozach uśmiechu, chirurgii stomatologicznej (w tym wszczepianiu implantów oraz usuwaniu „trudnych” zębów), endodoncji (leczeniu kanałowym) oraz stomatologii dziecięcej, gdzie posiadają jedynego w Grudziądzu specjalistę w tej dziedzinie. Klinika znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Włodka 16C, natomiast drugą placówkę – klinikę stomatologiczną Perfekt Smile – można odwiedzić w Brodnicy przy ulicy Sudeckiej 4/29.

Cieszymy się, że klinika stomatologiczna Maszewski Dental Clinic będzie także w tym roku tytularnym sponsorem młodzieży GKM S.A. Współpraca z naszym klubem obejmować będzie wsparcie dla juniorów pierwszej drużyny, a sponsor przygotował również kilka niespodzianek, które pomogą naszym młodzieżowcom w rozwoju umiejętności sportowych.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej kliniki Maszewski Dental Clinic oraz profili na Facebooku, Instagramie i Youtube, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat ich działań.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content