Klinika stomatologiczna Maszewski Dental Clinic przedłuża umowę sponsorską z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Klinika stomatologiczna Maszewski Dental Clinic przedłuża umowę sponsorską z GKM S.A.!

Z przyjemnością informujemy, że udało nam się przedłużyć kolejną umowę sponsorską. W sezonie 2023 Maszewski Dental Clinic będzie kontynuować swoje wsparcie dla naszej drużyny GKM S.A.

Maszewski Dental Clinic to klinika stomatologiczna, która oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne, a w szczególności specjalizuje się w metamorfozach uśmiechu, chirurgii stomatologicznej (w tym wszczepianiu implantów oraz usuwaniu „trudnych” zębów), endodoncji (leczeniu kanałowym) oraz stomatologii dziecięcej, gdzie posiadają jedynego w Grudziądzu specjalistę w tej dziedzinie. Klinika znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Włodka 16C, natomiast drugą placówkę – klinikę stomatologiczną Perfekt Smile – można odwiedzić w Brodnicy przy ulicy Sudeckiej 4/29.

Cieszymy się, że klinika stomatologiczna Maszewski Dental Clinic będzie także w tym roku tytularnym sponsorem młodzieży GKM S.A. Współpraca z naszym klubem obejmować będzie wsparcie dla juniorów pierwszej drużyny, a sponsor przygotował również kilka niespodzianek, które pomogą naszym młodzieżowcom w rozwoju umiejętności sportowych.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej kliniki Maszewski Dental Clinic oraz profili na Facebooku, Instagramie i Youtube, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat ich działań.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content