Galeria Grudziądzka partnerem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Galeria Grudziądzka partnerem GKM S.A.!

Miło nam poinformować, że w sezonie 2023 rozszerzamy współpracę z Galerią Grudziądzką. To nasz wieloletni partner, z którym w tym roku nasze wspólne działania obejmą dodatkowe obszary, m.in. organizację eventów. Na terenie Galerii powstał także już Sklep Kibica GKM S.A., który jest dostępny dla fanów czarnego sportu od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00 i w soboty od 12:00 do 16:00.

Galeria Grudziądzka jest jednym z centrów handlowych, należących do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o., zlokalizowana przy ulicy Konarskiego 45. W jej skład wchodzą znane marki i sklepy, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Galeria od lat cieszy się zaufaniem klientów, którzy codziennie udają się tam na zakupy.

– To jeden z naszych najważniejszych partnerów, na którego możemy liczyć od wielu lat. W tym roku wspólnie postanowiliśmy nie tylko kontynuować współpracę, ale także rozszerzyć ją tak, aby jak najbardziej mogli skorzystać z tego klienci Galerii Grudziądzkiej i kibice GKM-u. Już teraz na terenie Galerii dostępny jest Sklep Kibica, w którym nasi fani mogą zaopatrywać się w gadżety klubowe, a wkrótce również bilety na mecze ZOOLESZCZ GKM. W planach mamy organizację eventów, spotkań z zawodnikami i innych, o których będziemy na bieżąco informować – powiedział Dyrektor Marketingu GKM S.A. Tomasz Krasiński.

Więcej informacji na temat naszego partnera można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ! Bieżące aktualności możecie śledzić także na profilu Facebookowym TUTAJ! Już wkrótce spodziewajcie się także informacji o kolejnych wspólnych wydarzeniach organizowanych w ramach współpracy Galerii i naszego klubu. Zachęcamy do odwiedzin Galerii Grudziądzkiej i Sklepu Kibica GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content