Auto Land kolejny rok partnerem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Auto Land kolejny rok partnerem GKM S.A.!

Miło nam poinformować, że w gronie sponsorów GKM S.A., trzeci rok z rzędu, pozostaje Auto Land – sieć sklepów motoryzacyjnych z dwoma siedzibami w naszym mieście.

Auto Land to jeden z liderów dystrybucji części samochodowych w Polsce. Rozbudowana sieć dystrybucji składająca się z ponad stu filii i oddziałów, zapewnia szybką dostępność i szeroki asortyment. Od początku działania firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej. Dystrybucja oparta jest na zapewnieniu optymalnego serwisu, szerokiej oferty i dostępności towarów.

Kompetentny zespół wysoko przeszkolonych pracowników codziennie pomaga klientom wybrać optymalne rozwiązania. Szeroka oferta towarów to blisko 130.000 pozycji magazynowych. Oprócz części samochodowych firma prowadzi także sprzedaż wyposażenia serwisowego, akcesoriów, chemii motoryzacyjnej, olejów i opon, odzieży roboczej i artykułów BHP. W bogatej ofercie znajdują się zarówno produkty renomowanych światowych producentów jak i uznanych polskich fabryk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora! Grudziądzkie oddziały firmy Auto Land znajdują się przy ulicy Legionów 65 i Szosa Toruńska 33. Kontakt telefoniczny: 56 461 33 33, 56 465 10 18.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content