SITS Industry Sp. z o.o. sponsorem głównym w sezonie 2023! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SITS Industry Sp. z o.o. sponsorem głównym w sezonie 2023!

Miło nam poinformować o kolejnym sponsorze głównym na sezon 2023. Tym razem na mocne wsparcie grudziądzkiego żużla zdecydowała się firma SITS Industry Sp. z o.o.!

Firma funkcjonuje na rynku grudziądzkim od 2018 roku. Nasz partner zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, a jednym z największych odbiorców naszych mebli jest IKEA. Stara się, przy tym aby każdy mebel był ich wizytówką i spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nieustanny rozwój, dbałość o najdrobniejszy detal, a przede wszystkim unikatowy styl – to cechy, które wyróżniają SITS Industry Sp. z o. o. na rynku.

Nasz sponsor jest firmą, dla której dbałość o człowieka i środowisko naturalne jest kluczową wartością. Zatrudnia ponad 500 pracowników, którzy mają możliwość korzystania z wielu benefitów, między innymi dofinansowanie wypoczynku, kultury i sportu, premii świątecznych.

Więcej informacji na temat partnera klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ lub na profilu Facebookowym TUTAJ. Siedziba firmy znajduję się w Grudziądzu przy ulicy Droga Graniczna 10. Zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
114
210
310
48
56
66
74
84
Skip to content