SITS Industry Sp. z o.o. sponsorem głównym w sezonie 2023! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SITS Industry Sp. z o.o. sponsorem głównym w sezonie 2023!

Miło nam poinformować o kolejnym sponsorze głównym na sezon 2023. Tym razem na mocne wsparcie grudziądzkiego żużla zdecydowała się firma SITS Industry Sp. z o.o.!

Firma funkcjonuje na rynku grudziądzkim od 2018 roku. Nasz partner zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, a jednym z największych odbiorców naszych mebli jest IKEA. Stara się, przy tym aby każdy mebel był ich wizytówką i spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nieustanny rozwój, dbałość o najdrobniejszy detal, a przede wszystkim unikatowy styl – to cechy, które wyróżniają SITS Industry Sp. z o. o. na rynku.

Nasz sponsor jest firmą, dla której dbałość o człowieka i środowisko naturalne jest kluczową wartością. Zatrudnia ponad 500 pracowników, którzy mają możliwość korzystania z wielu benefitów, między innymi dofinansowanie wypoczynku, kultury i sportu, premii świątecznych.

Więcej informacji na temat partnera klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ lub na profilu Facebookowym TUTAJ. Siedziba firmy znajduję się w Grudziądzu przy ulicy Droga Graniczna 10. Zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content