Pierwsze sparingowe plany ZOOLESZCZ GKM - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Pierwsze sparingowe plany ZOOLESZCZ GKM

Wielkimi krokami zbliża się marzec, w którym wyglądać będziemy pierwszych treningów na torach żużlowych w Polsce. Nie inaczej będzie w Grudziądzu, gdzie trener drużyny ZOOLESZCZ GKM Janusz Ślączka już myśli o przygotowaniach zespołu do nadchodzącego sezonu PGE Ekstraligi. Żółto-niebiescy rozgrywki zainaugurują 8 kwietnia, a na H4 przyjedzie ekipa Włókniarza Częstochowa.

Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na szybki wyjazd na tor to żółto-niebiescy poszukają innego obiektu w kraju, lub za granicą. Znani są już także pierwsi sparingpartnerzy naszej ekipy. Formę ZOOLESZCZ GKM sprawdzą drużyny TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp oraz Orła Łódź. Z ostrowianami zmierzymy się 25 marca (sobota) w Ostrowie i 26 marca (niedziela) w Grudziądzu. Sparingi z łodzianami wstępnie zaplanowano na weekend 1-2 kwietnia (mecz i rewanż, gospodarze zostaną ustaleni w terminie późniejszym).

Nasza drużyna będzie skupiała się przede wszystkim na jak najlepszym zapoznaniu z domową nawierzchnią, aby być doskonale przygotowanym na inauguracyjny bardzo ważny mecz z Włókniarzem. Nie są jednak wykluczone także dodatkowe mecze sparingowe. Decyzję o liczbie przedsezonowych spotkań podejmie trener Janusz Ślączka po pierwszych treningach.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content