Pierwsze sparingowe plany ZOOLESZCZ GKM - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Pierwsze sparingowe plany ZOOLESZCZ GKM

Wielkimi krokami zbliża się marzec, w którym wyglądać będziemy pierwszych treningów na torach żużlowych w Polsce. Nie inaczej będzie w Grudziądzu, gdzie trener drużyny ZOOLESZCZ GKM Janusz Ślączka już myśli o przygotowaniach zespołu do nadchodzącego sezonu PGE Ekstraligi. Żółto-niebiescy rozgrywki zainaugurują 8 kwietnia, a na H4 przyjedzie ekipa Włókniarza Częstochowa.

Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na szybki wyjazd na tor to żółto-niebiescy poszukają innego obiektu w kraju, lub za granicą. Znani są już także pierwsi sparingpartnerzy naszej ekipy. Formę ZOOLESZCZ GKM sprawdzą drużyny TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp oraz Orła Łódź. Z ostrowianami zmierzymy się 25 marca (sobota) w Ostrowie i 26 marca (niedziela) w Grudziądzu. Sparingi z łodzianami wstępnie zaplanowano na weekend 1-2 kwietnia (mecz i rewanż, gospodarze zostaną ustaleni w terminie późniejszym).

Nasza drużyna będzie skupiała się przede wszystkim na jak najlepszym zapoznaniu z domową nawierzchnią, aby być doskonale przygotowanym na inauguracyjny bardzo ważny mecz z Włókniarzem. Nie są jednak wykluczone także dodatkowe mecze sparingowe. Decyzję o liczbie przedsezonowych spotkań podejmie trener Janusz Ślączka po pierwszych treningach.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content