Młyny Szczepanki nadal z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Młyny Szczepanki nadal z GKM S.A.!

Na listę sponsorów na sezon 2023 wpisujemy kolejnego ważnego partnera biznesowego. Miło nam poinformować, że nasz klub kolejny rok wspierać będzie firma Młyny Szczepanki!

Nasz sponsor to ponad 25 lat tradycji rodzinnego młynarstwa. W pracy z sukcesem łączą doświadczenie i tradycję młynarską z najnowocześniejszymi współczesnymi technologiami. Młyny Szczepanki to firma rodzinna założona w 1992 roku. w Szczepankach, miejscowości położonej ​​​na malowniczym pograniczu Pomorza i Kujaw. Swoją wiedzę, doświadczenie i inspirację czerpią z pasji ​​​​i wielopokoleniowej tradycji młynarskiej.

Obecnie zajmują się przetwarzaniem pszenicy i żyta w wysokogatunkowe mąki pszenne i żytnie w trzech nowoczesnych młynach o łącznej zdolności produkcyjnej 800 ton na dobę, co plasuje ich wśród największych producentów mąki w Polsce.

Mąki z młyna naszego sponsora cieszą się dużym uznaniem, zarówno wśród konsumentów, ​​​jak i odbiorców przemysłu spożywczego. Wysoka jakość produktu, dbałość o konsumenta oraz najwyższe standardy technologiczne i produkcyjne to nasze podstawowe wartości. Tylko dzięki wytrwałości i konsekwencji w realizacji wieloetapowych inwestycji oraz ciężkiej pracy zespołu wysoko wykwalifikowanej kadry osiągnęli dzisiejsze wielkości produkcji i dystrybucji.

Więcej informacji na temat naszego nowego partnera znaleźć można na stronie internetowej TUTAJ! Zachęcamy także do odwiedzania profilu na Facebooku TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content