CASE IH sponsorem głównym w sezonie 2023! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

CASE IH sponsorem głównym w sezonie 2023!

Miło nam poinformować o podpisaniu kolejnej umowy sponsorskiej. W sezonie 2023 nasz klub będzie wspierać firma CASE IH, która została sponsorem głównym!

CASE IH należy do Grupy CNH Industrial, należącej do największych na świecie producentów dóbr inwestycyjnych. Troska o środowisko naturalne jest nieodłącznym składnikiem jej działalności i już ósmy raz z rzędu firma została liderem w rankingu Dow Jones Sustainability Index.​ Na przestrzeni lat prace badawczo-rozwojowe CASE IT były ukierunkowane na opracowanie coraz to bardziej bezpiecznych i ekologicznych produktów.

Nasz partner posiada swój oddział w Kurzejewie, gdzie działa autoryzowany dealer CASE IT – ZipAgro, zajmujący się m.in. sprzedażą sprzętu rolniczego. W ofercie firmy są nie tylko ciągniki CASE, ale także i kombajny, maszyny rolnicze, ładowarki teleskopowe, czy też maszyny ogrodnicze i leśne. Dealer z Kurzajewa oferuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych produktów, remonty maszyn rolniczych i ciągników, serwis i produkcja przewodów hydraulicznych, napełnianie oraz serwis klimatyzacji do ciągników i samochodów.

Siedziba Zip Agro znajduje się w Kurzajewie koło Warlubia. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content