IM Australii: Fricke drugi w Wodondze! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IM Australii: Fricke drugi w Wodondze!

W sobotę rozegrano drugą rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii 2023. Po trzecim miejscu na torze w Gillman kolejny świetny występ zaliczył Max Fricke. Nowy nabytek ZOOLESZCZ GKM w Wodondze ponownie stanął na podium, tym razem na jego drugim stopniu, a całe zawody wygrał Jason Doyle, który jest liderem klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach.

Max okazał się najlepszy w serii zasadniczej, inkasując 14 „oczek”. Zwyciężył również mocno obsadzony bieg półfinałowy, jednak w finale musiał uznać wyższość lidera cyklu. Trzecią rundę zaplanowano już na poniedziałek, a areną zmagań będzie tor w Kurri Kurri.

Wyniki:

1. Jason Doyle – 16 (2,3,3,1,3,4) – 1. miejsce w finale
2. Max Fricke – 17 (3,3,3,3,2,3) – 2. miejsce w finale
3. Josh Pickering – 14 (3,3,1,2,3,2) – 3. miejsce w finale
4. Brady Kurtz – 13 (1,3,3,2,3,1) – 4. miejsce w finale
5. Rohan Tungate – 10 (3,1,2,1,3)
6. Chris Holder – 10 (2,2,2,3,1)
7. Jack Holder – 12 (3,2,2,3,2)
8. Justin Sedgmen – 9+0 (2,0,3,3,1)
9. Zach Cook – 7 (1,2,1,2,1)
10. James Pearson – 6 (2,2,2,0,0)
11. Zane Keleher – 5 (1,1,0,1,2)
12. Zaine Kennedy – 4 (1,1,1,1,0)
13. Patrick Hamilton – 3 (0,1,0,0,2)
14. Cooper Riordan – 3 (0,0,1,2,0)
15. Maurice Brown – 0 (0,0,0,0,d)
16. Michael West – 0 (w,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. Fricke, Ch. Holder, Keleher, Brown
2. Pickering, Doyle, Kurtz, Riordan
3. Tungate, Pearson, Kennedy, Hamilton
4. J. Holder, Sedgmen, Cook, West (w/u)
5. Pickering, Cook, Kennedy, Brown
6. Fricke, J. Holder, Hamilton, Riordan
7. Kurtz, Pearson, Keleher, West
8. Doyle, Ch. Holder, Tungate, Sedgmen
9. Sedgmen, Pearson, Riordan, Brown
10. Fricke, Tungate, Pickering, West
11. Doyle, J. Holder, Kennedy, Keleher
12. Kurtz, Ch. Holder, Cook, Hamilton
13. J. Holder, Kurtz, Tungate, Brown
14. Fricke, Cook, Doyle, Pearson
15. Sedgmen, Pickering, Keleher, Hamilton
16. Ch. Holder, Riordan, Kennedy, West
17. Doyle, Hamilton, Brown (d), West (d)
18. Kurtz, Fricke, Sedgmen, Kennedy
19. Tungate, Keleher, Cook, Riordan
20. Pickering, J. Holder, Ch. Holder, Pearson

Półfinały*:
21. Fricke, Doyle, Ch. Holder, J. Holder
22. Pickering, Kurtz, Tungate SedgmenFinał:

Finał:
23. Doyle (4 pkt), Fricke (3), Pickering (2), Kurtz (1)

*do ogólnej klasyfikacji nie liczą się punkty zdobyte w półfinale

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content