Geotermia Grudziądz kolejny rok z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Geotermia Grudziądz kolejny rok z GKM S.A.!

GKM S.A. nieustannie może liczyć na swoich wieloletnich partnerów. Miło nam poinformować, że Geotermia Grudziądz w sezonie 2023 będzie wspierać grudziądzki żużel! Umowa sponsorska została przedłużona.

Geotermia Grudziądz to lecznicza solanka termalna. Jej unikatowy skład stawia ją w pozycji najlepszych wód leczniczych w Europie. Strefa basenów solankowych przeznaczona jest dla osób dbających o urodę, gdyż solanka podnosi kondycję skóry, ujędrnia ją i przeciwdziała jej starzeniu. Walory zdrowotne solanki łagodzą lub usuwają wiele schorzeń, nie tylko dermatologicznych. Dzięki solance możesz pozbyć się toksyn i odciążyć pracę narządów wewnętrznych.

W ośrodku znajduje się także jedyna w Europie piramida z tężnią solankową. Mikroklimat panujący w strefie basenowo – saunowej oraz w piramidzie z tężnią solankową sprzyja profilaktyce i leczeniu górnych dróg oddechowych.

Te i jeszcze więcej atrakcji możecie znaleźć w Grudziądzu przy ulicy Warszawskiej 36, a więcej informacji i pełna oferta Geotermii dostępna jest TUTAJ.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content