Geotermia Grudziądz kolejny rok z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Geotermia Grudziądz kolejny rok z GKM S.A.!

GKM S.A. nieustannie może liczyć na swoich wieloletnich partnerów. Miło nam poinformować, że Geotermia Grudziądz w sezonie 2023 będzie wspierać grudziądzki żużel! Umowa sponsorska została przedłużona.

Geotermia Grudziądz to lecznicza solanka termalna. Jej unikatowy skład stawia ją w pozycji najlepszych wód leczniczych w Europie. Strefa basenów solankowych przeznaczona jest dla osób dbających o urodę, gdyż solanka podnosi kondycję skóry, ujędrnia ją i przeciwdziała jej starzeniu. Walory zdrowotne solanki łagodzą lub usuwają wiele schorzeń, nie tylko dermatologicznych. Dzięki solance możesz pozbyć się toksyn i odciążyć pracę narządów wewnętrznych.

W ośrodku znajduje się także jedyna w Europie piramida z tężnią solankową. Mikroklimat panujący w strefie basenowo – saunowej oraz w piramidzie z tężnią solankową sprzyja profilaktyce i leczeniu górnych dróg oddechowych.

Te i jeszcze więcej atrakcji możecie znaleźć w Grudziądzu przy ulicy Warszawskiej 36, a więcej informacji i pełna oferta Geotermii dostępna jest TUTAJ.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content