Puchar Ligi Angielskiej: 12 punktów Jakobsena dla King's Lynn - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Puchar Ligi Angielskiej: 12 punktów Jakobsena dla King’s Lynn

Dobry występ Frederika Jakobsena nie uchronił ekipy King’s Lynn Stars od porażki na własnym torze z Sheffield Tigers w pierwszym meczu finałowym Pucharu Ligi Angielskiej. Gospodarze ulegli 39:51, a nasz Duńczyk był liderem miejscowych, zapisując na swoim koncie 12 „oczek”. Rewanż w Sheffield zaplanowano na najbliższy czwartek.

Wyniki:

King’s Lynn Stars – 39 pkt
1. Richard Lawson – 5 (0,1,3,1)
2. Thomas Joergensen – 11+1 (3,3,2,2*,1)
3. Richie Worrall – 5+1 (1*,1,2,1)
4. Josh Pickering – 5+2 (2,0,1*,2*)
5. Nicolai Klindt – 1+1 (0,1*,0,0)
6. Frederik Jakobsen – 12 (3,3,2,1,3,0)
7. Jason Edwards – 0 (0,-,0,0)

Sheffield Tigers – 51 pkt
1. Jack Holder – 8+3 (1*,3,2*,2*)
2. Lewis Kerr – 10+1 (2,2*,3,3)
3. Adam Ellis – 11+1 (3,3,0,3,2*)
4. Kyle Howarth – 2 (0,0,1,1)
5. Tobiasz Musielak – 12+1 (1*,2,3,3,3)
6. Justin Sedgmen – 4+1 (2,w,0,2*)
7. Connor Mountain – 4+1 (1*,2,1,0)

Bieg po biegu:
1. Joergensen, Kerr, Holder, Lawson – 3:3 – (3:3)
2. Jakobsen, Sedgmen, Mountain, Edwards – 3:3 – (6:6)
3. Ellis, Pickering, Worrall, Howarth – 3:3 – (9:9)
4. Jakobsen, Mountain, Musielak, Klindt – 3:3 – (12:12)
5. Holder, Kerr, Worrall, Pickering – 1:5 – (13:17)
6. Joergensen, Musielak, Lawson, Sedgmen (w) – 4:2 – (17:19)
7. Ellis, Jakobsen, Klindt, Howarth – 3:3 – (20:22)
8. Kerr, Joergensen, Mountain, Edwards – 2:4 – (22:26)
9. Musielak, Worrall, Pickering, Sedgmen – 3:3 – (25:29)
10. Lawson, Joergensen, Howarth, Ellis – 5:1 – (30:30)
11. Kerr, Holder, Jakobsen, Klindt – 1:5 – (31:35)
12. Ellis, Sedgmen, Worrall, Edwards – 1:5 – (32:40)
13. Musielak, Holder, Lawson, Klindt – 1:5 – (33:45)
14. Jakobsen, Pickering, Howarth, Mountain – 5:1 – (38:46)
15. Musielak, Ellis, Joergensen, Jakobsen – 1:5 – (39:51)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content