IMP 250cc: Przanowski jedenasty w Rybniku - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IMP 250cc: Przanowski jedenasty w Rybniku

Druga runda Indywidualnych Mistrzostw Polski w klasie 250cc rozegrana została w czwartek na torze w Rybniku. Pod nieobecność kontuzjowanego Kevina Małkiewicza jedynym reprezentantem GKM-u był Jan Przanowski, który zgromadził 6 punktów i zajął jedenastą pozycję. Najlepszy na rybnickim owalu był Szymon Ludwiczak z Włókniarza Częstochowa.

Wyniki:

1. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) – 16 (1,3,3,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) – 13 (0,3,3,3,2,2) – 2. miejsce w finale
3. Marcel Kowolik (Włókniarz Częstochowa) – 12 (3,2,2,2,2,1) – 3. miejsce w finale
4. Denis Andrzejczak (Stal Gorzów) – 12 (3,3,1,2,3,0) – 4. miejsce w finale

5. Kacper Mania (Unia Leszno) – 11 (3,2,3,3,d) – 3. miejsce w barażu
6. Antoni Kawczyński (Wybrzeże Gdańsk) – 10 (1,2,2,3,2) – 4. miejsce w barażu

7. Mikołaj Krok (Stal Gorzów) – 9 (2,3,3,1,d)
8. Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk) – 8(2,2,2,1,1)
9. Krystian Gręda (Kolejarz Rawicz) – 7 (1,1,1,1,3)
10. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) – 6 (1,0,0,2,3)
11. Jan Przanowski (GKM Grudziądz) – 6 (2,1,1,d,2)
12. Eryk Farański (Sparta Wrocław) – 5 (3,0,1,0,1)
13. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów) – 5 (2,1,d,2,d)
14. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) – 2 (0,0,2,0,0)
15. Kamil Witkowski (Unia Leszno) – 2 (0,1,0,0,1)
16. Paweł Wyczyszczok (ROW Rybnik) – 2 (0,w,0,1,1)
17. Adam Putkowski (Polonia Bydgoszcz) – NS
18. Jakub Breński (KS Toruń) – NS

Bieg po biegu:
1. Farański, Szostak, Ludwiczak, Wyczyszczok
2. Mania, Krok, Ludwiczak, Maroszek
3. Andrzejczak, Przanowski, Gręda, Duchiński
4. Kowolik, Kamiński, Kawczyński, Witkowski
5. Maroszek, Kawczyński, Gręda, Juskowiak
6. Ludwiczak, Kamiński, Przanowski, Farański
7. Andrzejczak, Mania, Witkowski, Wyczyszczok (w)
8. Krok, Kowolik, Andrzejczak, Juskowiak
9. Ludwiczak, Kowolik, Andrzejczak, Juskowiak
10. Maroszek, Duchiński, Farański, Witkowski
11. Krok, Kamiński, Gręda, Wyczyszczok
12. Mania, Kawczyński, Przanowski, Szostak (d)
13. Mania, Juskowiak, Kamiński, Duchiński
14. Kawczyński, Andrzejczak, Krok, Farański
15. Maroszek, Kowolik, Wyczyszczok, Przanowski (d)
16. Ludwiczak, Szostak, Gręda, Witkowski
17. Juskowiak, Przanowski, Witkowski, Krok (d)
18. Gręda, Kowolik, Farański, Mania (d)
19. Ludwiczak, Kawczyński, Wyczyszczok, Duchiński
20. Andrzejczak, Maroszek, Kamiński, Szostak (d)

Baraż:
21. Maroszek, Kowolik, Mania, Kawczyński

Finał:
22. Ludwiczak, Maroszek, Kowolik, Andrzejczak

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content