IMP 250cc: Jedenaste miejsce Przanowskiego na inaugurację cyklu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IMP 250cc: Jedenaste miejsce Przanowskiego na inaugurację cyklu

W Bydgoszczy zainaugurowano w poniedziałek cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski w klasie 250cc. Do miasta nad Brdą udało się dwóch reprezentantów GKM-u, jednak tylko Jan Przanowski miał okazję zaprezentować się na torze. 15-letni zawodnik zajął jedenaste miejsce z dorobkiem 5 punktów. Na podium znaleźli się Marcel Kowolik, Kacper Mania oraz Szymon Ludwiczak.

Wyniki:

1. Marcel Kowolik (Włókniarz Częstochowa) – 16 (3,3,1,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Kacper Mania (Unia Leszno) – 17 (3,3,3,3,3,2) – 2. miejsce w finale
3. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) – 12 (3,d,3,3,2,1) – 2. miejsce w barażu – 3. miejsce w finale
4. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) – 11 (2,2,3,3,1,0) – 1. miejsce w barażu – 4. miejsce w finale

5. Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk) – 10 (2,3,3,2,0) – 3. miejsce w barażu
6. Antoni Kawczyński (Wybrzeże Gdańsk) – 10 (3,0,2,2,3) – 4. miejsce w barażu

7. Kamil Witkowski (Unia Leszno) – 10 (1,3,2,2,2)
8. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów) – 8 (1,2,1,1,3)
9. Adam Putkowski (Polonia Bydgoszcz) – 7 (1,2,2,1,1)
10. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) – 5 (0,1,2,2,0)
11. Jan Przanowski (GKM Grudziądz) – 5 (2,1,0,0,2)
12. Denis Andrzejczak (Stal Gorzów) – 5 (2,1,0,1,1)
13. Mikołaj Krok (Stal Gorzów) – 5 (0,1,1,1,2)
14. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) – 2 (0,2,0,0,0)
15. Eryk Farański (WTS Sparta Wrocław) – 2 (0,0,1,0,1)
16. Krystian Gręda (RKS Kolejarz Rawicz) – 1 (1,0,0,0,0)
17. Damian Miller (GKM Grudziądz) – NS
18. Ksawery Słomski (KS Toruń) – NS

Bieg po biegu:
1. (68,71) Kowolik, Andrzejczak, Putkowski, Krok
2. (67,99) Kawczyński, Kamiński, Szostak, Juskowiak
3. (68,49) Mania, Maroszek, Gręda, Farański
4. (68,05) Ludwiczak, Przanowski, Witkowski, Duchiński
5. (68,83) Witkowski, Maroszek, Andrzejczak, Kawczyński
6. (68,77) Kowolik, Duchiński, Juskowiak, Gręda
7. (68,79) Kamiński, Putkowski, Przanowski, Farański
8. (69,08) Mania, Szostak, Krok, Ludwiczak (d)
9. (69,18) Ludwiczak, Juskowiak, Farański, Andrzejczak
10. (68,15) Mania, Kawczyński, Kowolik, Przanowski
11. (68,80) Maroszek, Putkowski, Szostak, Duchiński
12. (68,90) Kamiński, Witkowski, Krok, Gręda
13. (68,09) Mania, Kamiński, Andrzejczak, Duchiński
14. (68,58) Kowolik, Witkowski, Szostak, Farański
15. (69,52) Ludwiczak, Kawczyński, Putkowski, Gręda
16. (69,02) Maroszek, Juskowiak, Krok, Przanowski
17. (68,36) Szostak, Przanowski, Andrzejczak, Gręda
18. (69,65) Kowolik, Ludwiczak, Maroszek, Kamiński
19. (69,11) Mania, Witkowski, Putkowski, Juskowiak
20. (69,36) Kawczyński, Krok, Farański, Duchiński

Bieg barażowy:
21. (68,77) Maroszek, Ludwiczak, Kamiński, Kawczyński

Finał:
22. (69,02) Kowolik, Mania, Ludwiczak, Maroszek

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content