Canal+ Online IMP: Złoto dla Zmarzlika, 6 punktów Pawlickiego w Rzeszowie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Canal+ Online IMP: Złoto dla Zmarzlika, 6 punktów Pawlickiego w Rzeszowie

W poniedziałek na torze w Rzeszowie rozegrano trzecią i decydującą rundę Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zwycięzcą zawodów i całego cyklu został Bartosz Zmarzlik. Na podium rzeszowskiego turnieju stanęli również Jakub Miśkowiak i Dominik Kubera, a na medale tegorocznej edycji IMP oprócz Zmarzlika wywalczyli również Kubera i Janusz Kołodziej.

W stolicy Podkarpacia startował tylko jeden reprezentant ZOOLESZCZ GKM. Przemysław Pawlicki wywalczył 6 punktów, co dało mu jedenastą pozycję, a łącznie w klasyfikacji generalnej po trzech turniejach uplasował się na dwunastym miejscu.

Wyniki:

1. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 17 (3,3,3,2,3,3) +1 za najwięcej wygranych biegów
2. Jakub Miśkowiak (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 13+3 (1,2,2,3,3,2)
3. Dominik Kubera (Motor Lublin) – 10+2 (2,0,2,3,2,1)
4. Bartosz Smektała (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,3,3,2,0,0)
5. Kacper Woryna (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 9+0 (1,3,2,0,3)
6. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 9+1 (3,1,3,1,1)
7. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 8 (0,3,t,3,2)
8. Tobiasz Musielak (Cellfast Wilki Krosno) – 8 (1,2,2,2,1)
9. Grzegorz Zengota (ROW Rybnik) – 7 (0,0,3,1,3)
10. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – 7 (3,1,0,2,1)
11. Przemysław Pawlicki (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) – 6 (2,1,0,1,2)
12. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń) – 5 (1,0,1,3,0)
13. Paweł Przedpełski (For Nature Solutions Apator Toruń) – 5 (2,0,1,0,2)
14. Wiktor Lampart (Motor Lublin) – 4 (2,1,0,1,0)
15. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 3 (0,2,1,0,0)
16. Krzysztof Buczkowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 3 (2,0,1)
17. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno) – 1 (1,0)
18. Jakub Jamróg (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (68,87) Hampel, Kubera, Woryna, Janowski
2. (68,72) Zmarzlik, Przedpełski, Dudek, Zengota
3. (69,19) Kołodziej, Pawlicki, Miśkowiak, Jamróg (w/su)
4. (68,94) Smektała, Lampart, Musielak, Cierniak
5. (67,41) Smektała, Miśkowiak, Hampel, Przedpełski
6. (67,92) Zmarzlik, Cierniak, Pawlicki, Kubera
7. (67,84) Janowski, Buczkowski, Lampart, Dudek
8. (68,56) Woryna, Musielak, Kołodziej, Zengota
9. (67,28) Zmarzlik, Musielak, Szczepaniak, Hampel
10. (67,03) Kołodziej, Kubera, Przedpełski, Lampart
11. (67,34) Zengota, Miśkowiak, Cierniak, Buczkowski (Janowski – t)
12. (66,62) Smektała, Woryna, Dudek, Pawlicki
13. (66,47) Dudek, Hampel, Kołodziej, Cierniak
14. (67,19) Kubera, Smektała, Zengota, Szczepaniak
15. (66,78) Janowski, Musielak, Pawlicki, Przedpełski
16. (66,17) Miśkowiak, Zmarzlik, Lampart, Woryna
17. (66,40) Zengota, Pawlicki, Hampel, Lampart
18. (66,32) Miśkowiak, Kubera, Musielak, Dudek
19. (65,40) Zmarzlik, Janowski, Kołodziej, Smektała
20. (66,78) Woryna, Przedpełski, Buczkowski, Cierniak

Baraż:
(66,09) Miśkowiak, Kubera, Kołodziej, Woryna

Finał:
Zmarzlik, Miśkowiak, Kubera, Smektała

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content